لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی

در دوره آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی نه تنها مهارت های حسابداری مورد نیاز است. بلکه مهمتر از همه در بررسی و پردازش ارزیابی های مالیاتی دقت لازم را دارید. زیرا شما در این زمینه متخصص هستید. اینکه چقدر مالیات باید بپردازید به خودتان بستگی دارد.

ما در لانر آوسبیلدونگ به شما خواهیم گفت که در دوره آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی به عنوان مدیر مالی (خدمات میانی) چه چیزهای دیگری خواهید آموخت.

 

به عنوان مدیر مالی (سرویس میانی) چه کاری انجام می دهید؟

به عنوان یک اقتصاددان مالی (خدمات میانی) شما یک استعداد همه جانبه دارید. زیرا نه تنها با قوانین مالیاتی آشنا هستید، بلکه همیشه دستورالعمل های مقامات مالیاتی و احکام دادگاه های مالیاتی را در اختیار دارید. کار کردن با کامپیوتر برای شما مشکلی ایجاد نمی کند و شما با برنامه های ویژه می توانید اظهارنامه های مالیاتی ارسالی را ویرایش و ارزیابی کنید.

چگونه باید آن را تصور کنید؟ خیلی ساده است. برای مثال، اگر شخصی صاحب خانه یا ملکی باشد، برای شما با استفاده از پردازش الکترونیکی داده ها، برای تعیین مالیات کار بسیار ساده و راحتی خواهد بود .

اما نگران نباشید. حتی اگر اینطور به نظر برسد، شما به هیچ وجه فقط یک وصول کننده بدهی نیستید. زیرا در آموزش به عنوان مدیر مالی نیز یاد می گیرید که از پرداخت مالیات زیاد معاف شوید.

مطمئن شوید که افراد آسیب دیده پول خود را پس می گیرند. بنابراین، به طور کلی، شما به نظم و عدالت اهمیت می دهید. اگر در حسابداری متوجه شدید که شخصی پرداخت مالیات خود را انجام نمی دهد یا با وجود تذکر واکنشی نشان نمی دهد، اقدامات لازم را انجام می دهید. و سپس کار گروهی لازم را در دریافت مالیات از فرد خاطی را در دستور کار قرار می دهید. به همراه همکاران خود در بخش های دیگر می بینید که چگونه می توان بدهی ها را تسویه کرد. متأسفانه، این قسمت تا حدودی ناخوشایند کار شما است، زیرا پس از آن به طرف بدهکار رانندگی می کنید و اموال او را به میزان بدهی اش ضبط می کنید. البته در طول دوره آموزشی خود به عنوان مدیر مالی نیز نحوه برخورد با این شرایط را خواهید آموخت.

آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی

نحوه آموزش در آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی

آنچه در این آموزش به عنوان یک اقتصاددان مالی در انتظار شماست تلفیقی از تمرین و تئوری است. برخلاف آنچه ممکن است در دوره های آموزشی دیگر با آن آشنایی داشته باشید، با آموزش به عنوان مدیر مالی پس از دو سال به پایان دوره آموزشی می رسید. شما هشت ماه را در یک مدرسه مالی دولتی سپری می کنید و به مدرسه می روید. در حالی که شانزده ماه را صرف آشنایی با جنبه های عملی امور در اداره مالیات می کنید.

بنابراین، زمان یادگیری شما در واقع به عنوان طول دوره آموزش نامیده نمی شود. بلکه به عنوان خدمات مقدماتی نامیده می شود. شانس قبول شدن نیز در این گرایش بسیار خوب است. اگر اینطور نیست، می توانید بعداً نه تنها برای دفاتر مالیاتی، بلکه برای مثال، برای وزارتخانه های دارایی یا در اداره مالیات مرکزی فدرال نیز کار کنید.

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی

حتی در طول دوره آموزشی، حقوق شما به عنوان مدیر مالی قابل توجه است. اگرچه بین ایالت های فدرال مختلف تفاوت هایی در این خصوص وجود دارد. این رشته آموزشی از نظر پاداش نیز از سایر دوره های آموزشی متمایز است، زیرا به عنوان یک کارمند دولتی در آینده می توانید از ماه اول منتظر دریافت حقوق و پاداش باشید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی

به محض اینکه دوره کارآموزی خود را به پایان رساندید، به طور خودکار در گروه به اصطلاح حقوق A طبقه بندی می شوید. این وظیفه گروهی تعیین می کند که شما به عنوان یک مدیر مالی چه حقوقی را دریافت کنید.

در این گروه حقوقی، گروه های حقوقی مختلف از A2 تا A16 وجود دارد. معنی آن چیست؟ ساده است: هر چه رتبه شما بالاتر باشد، گروه حقوق شما  و همچنین حقوق شما بالاتر است.

آنچه شما را بیش از همه علاقه مند می کند، البته طبقه بندی خودتان است و در نتیجه درآمد شما به عنوان یک مدیر مالی می تواند برای شما هیجان انگیز باشد. در ابتدای کار شما به گروه حقوق A6 یا A7 منصوب می شوید و طبق وضعیت قانون حقوق فدرال، می توانید حقوق اولیه ماهانه 2418 یورو ناخالص داشته باشید. همچنین هشت سطح تجربه مختلف در نمرات دستمزد شما وجود دارد که به طور خودکار طی سال‌ها به آن‌ها ارتقا پیدا می‌کنید. هر چه بیشتر تجربه کسب کنید، حقوق بیشتری در پایان ماه به شما پرداخت می‌شود. با این حال، برای اینکه به گروه حقوق بالاتر بعدی برسید، باید به خدمات ملکی ارشد ارتقا پیدا کنید.

مسیر شغلی شما در خدمات مالیاتی میانی شما را به گروه حقوق A9، سطح 8 می برد. وقتی به بالاترین سطح رسیدید، می توانید به عنوان مدیر مالی انتظار حقوق ماهانه خوبی داشته باشید: یعنی 3754 یورو ناخالص حقوق دریافت کنید.

لطفا توجه داشته باشید که اگرچه ما فقط به شما ارزش های ناخالص را دادیم، شما  می توانید خوشحال باشید. زیرا به عنوان یک کارمند دولتی، مالیات و بیمه، مبلغ خیلی زیادی برای شما نیست. به عنوان مثال، شما مجبور نیستید بیمه بیکاری بپردازید زیرا نمی توانید به عنوان یک کارمند دولتی از شغل خود اخراج شوید. بیمه درمانی خصوصی نیز برای شما نسبتاً ارزان است.

آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی

دوره های آموزشی پیشرفته در آوسبیلدونگ کارشناس امور مالی

  • اقتصاددان امور مالی یا کارمند دولتی در خدمات مالیاتی میانی:

اگر دوره آموزشی خود را با موفقیت به پایان رسانده اید یا به درستی زمان کارآموزی خود را  در خدمت مقدماتی را گذرانده اید، اکنون می توانید خود را مدیر مالی (خدمات میانی) یا کارمند دولتی در خدمات مالیاتی میانی بنامید. در اینجا شما مسئولیت انواع مختلفی از وظایف، از جمله :جمع آوری مالیات و رسیدگی به اظهارنامه مالیاتی خواهید بود.

  • ارتقا در خدمات مالیاتی بالا:

برای ارتقاء به خدمات مالیاتی بالاتر، باید به عملکرد بالاتر از میانگین دست یابید، مگر اینکه مستقیماً وارد این شغل شوید. در اصطلاح فنی، از آنجایی که شما به گروه شغلی بالاتر ارتقا پیدا می کنید، به این “تغییر شغلی عمودی” گفته می شود. در حالی که ورود مستقیم منجر به یک دوره کارآموزی سه ساله با مدرک دیپلم می شود، شما باید یک فرآیند ارتقاء را طی کنید تا از خدمات متوسط ​​به بالاتر بروید. اگر پس از آن در خدمات مالیاتی بالاتر کار کنید، نه تنها با مالیات بر درآمد، مالیات بر دستمزد و مالیات فروش، بلکه با مالیات بر شرکت، مالیات نقل و انتقال املاک و مالیات بر ارث نیز سروکار خواهید داشت.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *