لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی

در آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی، شما در کارخانه‌هایی مشغول به کار خواهید شد که محصولات با کیفیتی تولید می‌کنند. شما بسته به شرکت خود، محصولی را با هدف خاصی تولید می‌کنید. اکنون آینده خود را در دستان خود بگیرید و دستورالعمل خود را برای موفقیت توسعه دهید. دوره‌های آموزشی آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی برای کسانی مناسب است که می‌خواهند هر روز چیز جدیدی را تجربه کنند.

شما می‌توانید خلاق باشید و ایده خود را به یک محصول واقعی تبدیل کنید. در طول دوره آموزشی خود به عنوان متخصص فناوری مواد غذایی، نحوه تولید غذا از مواد اولیه را خواهید آموخت. البته، شما در ابتدای آموزش پخت و پز را شروع نمی‌کنید. شما مسئول آزمایش، تجزیه و تحلیل و برچسب گذاری محصولات هستید.

دوره آموزشی آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی سه سال طول می‌کشد. در این مدت شما همه چیز را در مورد غذا و مواد تشکیل دهنده آن خواهید آموخت. از آنجایی که شما نیز باید با ماشین آلات کار کنید، مطمئناً در مورد آن‌ها نیز آموزش خواهید دید.

 

یک کارآموز در آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی چه می‌کند؟

شما مواد اولیه یا محصولات را دریافت می‌کنید و آن‌ها را بررسی می‌کنید، سپس باید این محصولات را یا به انبار یا مستقیماً به بخش فرآوری ارسال کنید. در طول کل فرآیند باید از وضعیت مواد اولیه، تهیه مواد لازم برای تولید بیشتر، کیفیت محصولات و تنظیم صحیح دستگاه‌ها اطمینان حاصل کنید.

آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی

حقوق افراد در طول دوره آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی

حداقل دستمزد کارآموزان در این دوره آموزشی 585 یورو ماهانه در سال اول خواهد بود. از آنجایی که سال به سال به علم و آگاهی شما افزوده می‌شود، هر سال حقوق بیشتری نیز دریافت می‌کنید. در سال دوم حداقل 690 یورو و در سال سوم آموزش حداقل 790 یورو در ماه حقوق دریافت خواهید کرد.

 

حقوق افراد پس از اتمام دوره آموزشی

میانگین حقوق به عنوان متخصص فناوری مواد غذایی بین 2200 تا 2600 یورو است. اما می‌توانید سرکارگر صنعتی در زمینه فناوری مواد غذایی شوید و حقوق خود را تا 4000 یورو ناخالص در ماه بالا ببرید.

 

آینده شغلی در این آوسبیلدونگ

 • آموزش درون سازمانی:

برای به روز ماندن، افزایش مسئولیت‌ها و افزایش شانس ارتقاء شغلی، توصیه می شود که به طور منظم در دوره‌های آموزشی شرکت کنید.

 

 • استاد:

برای مسئولیت و حقوق بیشتر، بایدآموزش‌های بیشتری برای تبدیل شدن به یک سرکارگر صنعتی ببینید. شما مسئول نظارت بر تمامی مراحل تولید هستید. به عنوان یک قاعده، آموزش شما از 18 تا 32 ماه به صورت پاره وقت طول می‌کشد.

 

 • مطالعات:

داشتن مدرک در زمینه فناوری یا اقتصاد مواد غذایی چشم اندازهای کاملا جدیدی را برای شما باز می‌کند که می‌تواند فرصت‌های زیادی را در صنعت غذا برای شما باز نگه دارد.

 

 • خویش فرما:

اگر تجربه حرفه‌ای و دانش کافی در زمینه مدیریت بازرگانی را داشته باشید، مطمئناً می‌توانید در زمینه تولید مواد غذایی، یک فروشگاه افتتاح کنید. با این حال، رقابت شدید است؛ بنابراین برای انجام دادن این کار باید یک ایده خوب داشته باشید.

آوسبیلدونگ فناوری مواد غذایی

بعد از دوره آموزشی شما می‌توانید…

 • ماشین‌ها و سیستم‌های کنترل‌شده کامپیوتری برای غذاهایی چون سوسیس، گوشت یا نان راه اندازی کنید .
 • مراحل تولید تک تک محصولات را توضیح دهید.
 • خودتان غذا درست کنید
 • در مورد غذاهای خوشمزه (ساخته شده توسط شما) به دوستان خود نکاتی را ارائه دهید.
 • دستور العمل‌ها را تنظیم کنید.
 • طبق دستور العمل‌های ثابت کار کنید.
 • مسئولیت شخصی را بر عهده بگیرید.

 

برای تحصیل در این رشته به چه مدارکی نیاز دارم؟

دانش ریاضی و شیمی برای این رشته خالی از لطف نخواهد بود؛ مهم است که بتوانید واکنش‌های شیمیایی را شناسایی کنید و درک درستی از اعداد داشته باشید. گواهی پایان تحصیلات شما ضروری نیست؛ حتی با گواهی پایان دوره متوسطه نیز می‌توانید به عنوان یک متخصص فناوری مواد غذایی به کاراموزی بپردازید. با این حال، افرادی که دارای مدرک دیپلم متوسطه هستند، بیشتر استخدام می‌شوند.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *