لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ تولید بستنی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ تولید بستنی

هیچی بیشتر از یه بستنی خنک در یک روز گرم تابستونی نمیچسبه! تو این شغل خوشمزه نه تنها حال بقیه رو خوب میکنی بلکه همزمان حقوق هم دریافت میکنی. برای دونستن هرآنچه باید در مورد دوره آوسبیلدونگ تولید بستنی بدونی با ما در لانر آوسبلدونگ همراه باش…

در این دوره آوسبیلدونگ شما علاوه بر نحوه تولید بستنی در آشپزخانه‌های صنعتی، یاد خواهید گرفت که چگونه مواد تازه را با هم مخلوط کنید، چگونه از دستگاه های بستنی ساز استفاده کنید‌، دستورالعمل های مختلف رو امتحان کنید و حتی ممکن است طعم جدیدی خلق کنید. همچنین در این دوره شما بطور کامل پروتکل های بهداشتی در آشپزخانه را یاد میگیرد.

از آنجاییکه معمولا بازار بستنی فروشی در زمستان کمتر رونق دارد شما معمولا این دوره را شما در طول زمستان میگذرانید تا برای فصل تابستان کاملا آماده باشید.

 

میزان حقوق در این دوره آوسبیلدونگ

طبق معمول همه‌ی برنامه های آموزشی دوگانه ، شما به عنوان یک متخصص در زمینه‌ی درست کردن بستنی کمک هزینه آموزشی دریافت خواهید کرد. میزان حجقوق شما بسته به تعرفه میتواند متفاوت باشد. اما بطور کلی شما در سال اول 620 یورو ناخالص، در سال دوم 732 یورو و در سال سوم 837 یورو دریافت می کنید.

البته، چنانچه مکانی که در آن آموزش میبینید متعهد به یک قرارداد توافقی باشد، میزان حقوق دریافتی شما میتواند باتوجه به رقم توافق متفاوت باشد.

آوسبیلدونگ تولید بستنی

حقوق پس از اتمام این دوره آوسبیلدونگ

میانگین حقوق اولیه شما بعد از اتمام این دوره آموزشی حدود 1800 یورو ناخالص است. البته توجه داشته باشید که در میزان حقوق دریافتی میتواند تفاوت های چشمگیری وجود داشته باشد. به عنوان مثال، تعرفه NRW برای بستنی فروشی ها، ساعتی 11.40 یورو را به عنوان حقوق اولیه است پس اگر 40 ساعت در هفته کار کنید، تقریبا 2000 یورو درآمد ناخالص خواهید داشت. اما کسر مالیات و بیمه را فراموش نکنید!

حقوق شما با گذشت زمان، کسب تجربه و همچنین موقعیت شغلی میتواند افزایش پیدا کند. بالاترین دستمزد حدودا 2300 یورو در ماه است. در ضمن، اگر خوداشتغال باشید بخواهید مستقل کار کنید ،حقوق شما  کمی متفاوت است.

 

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

  • ساخت انواع بستنی
  • تزئین بستنی به شکل حرفه‌ای و کاملا تخصصی
  • چگونگی ارائه مشاوره و نحوه برخورد با مشتریان
  • بهداشت در محیط و آشپزخانه
  • برنامه ریزی و مدیریت کارکنان

 

برای شرکت در این آوسبیلدونگ به چه مدارکی نیاز دارم؟  

مهمترین مدارکی که نیاز دارید عبارتند از: مدرک دیپلم یا گواهی پایان دوره متوسطه، مدرک زبان آلمانی ترجیحا B2

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *