جستجو

آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امورمالی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

وسبیلدونگ کارمند بیمه

شاید برایتان جالب باشد که آوسبیلدونگ کارمند بیمه می تواند یکی از راههای مهاجرت به آلمان باشد. چه بخواهید حقوق بازنشستگی خود را افزایش دهید، چه از خانواده خود با بیمه عمر محافظت کنیدو یا خودرو خود را ارزان بیمه کنید، درنهایت باید به بیمه مراجعه مراجعه کنید. این یک مزیت است که متخصصانی تحت عنوان کارمند بیمه و دارایی، محصول مناسب را انتخاب نموده و آنها را به مشتریان به زبان ساده توضیح می دهند.

 

کارمند بیمه و امور مالی چه کارهایی انجام می دهد؟

  • مشاوره مالی:

با کدام سرمایه گذاری مالی می توانم پول خود را سریعتر افزایش دهم؟ امنیت این کار چگونه است؟ کارمندان بیمه و امور مالی به مشتریان خصوصی و تجاری در مورد گزینه های سرمایه گذاری و بازنشستگی مشاوره می دهند. آنها محصولات مالی را ارائه می کنند، نیازهای فردی مشتری را تجزیه و تحلیل می کنند و درنهایت اطلاعات مکتوب و صورتجلسه مشاوره را جمع آوری می کنند.

  • تامین مالی املاک و مستغلات:

مشتری می خواهد خانه بخرد. از آنجایی که حقوق کافی ندارد به وام نیاز پیدامی کند. به منظور تعیین بهترین وام، گزینه های تامین مالی بررسی می شود، وام ها از نظر سود و مدت بازپرداخت آن مورد مقایسه قرار می گیرند، درنهایت نتایج تحقیق به تفصیل ارائه و مورد بحث قرار می گیرد.

  • مدیریت قراردادها:

قراردادها تنظیم می شودو اطلاعات مشتریان از طریق نرم افزار به یک سیستم کامپیوتری منتقل می شود و در آنجا مورد بررسی قرارمی گیرند. در صورت تغییر شرایط قرارداد ویا تمدیدآن، این موارد تجدید نظر خواهند شد.

  • مشاوره بیمه:

طرح های بازنشستگی شرکت، بیمه بازنشستگی خصوصی، بیمه عمر و موارد دیگر  به مشتریان ارائه می شودو درانتخاب  نوع خدمات به آنها خدمات مشاوره ای ارائه می شود.

  • رسیدگی به مطالبات:

مشتری یک تصادف رانندگی داشته است و اکنون خسارت و استحقاق منافع باید آن ،بایدبررسی شود. این موضوع  شامل تماس با پلیس ، خدمات یدک کش ، راه اندازی کارشناسان و ارزیابی ، می شود. پس از روشن شدن موضوع پرداخت خسارت انجام می شود.

  • جذب مشتریان:

با مشتریان جدید بالقوه اغلب از طریق تلفن، تماس گرفته می شود. در صورت وجود علاقه، می توان قرار ملاقات هایی برای مشاوره با مشتریان ترتیب داد.

 

چه چیزی در آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امور مالی خواهید آموخت؟

در دو سال اول بینشی نسبت به فعالیت های مشاوره و فروش پیدا می کنید و با محصولات مالی و بیمه ای آشنا می شوید. شما با روش های کار در شرکت و بخش های مربوطه آشنا می شوید و همچنین نحوه برخورد با نرم افزارهای رایانه ای خاص شرکت را می آموزید. در سال سوم آموزش، محتوا بستگی به گرایش انتخابی شما دارد. به عنوان مثال، در حوزه بیمه، رسیدگی به مطالبات و منافع عمیق تر می شوید.

آوسبیلدونگ کارمند بیمه

حقوق در حین تحصیل آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امور مالی

در صنعت بیمه خصوصی، کمک هزینه آموزشی برای کارمندان بیمه و امور مالی 1170 یورو ناخالص در ماه است. در سال دوم آموزش، دستمزد به 1245 یورو افزایش می یابد و در سال گذشته کمی کمتر از 1330 یورو ناخالص وجود دارد. با این ارقام، کارآموزی به عنوان کارمند بیمه یکی از رتبه های برتر در رتبه بندی پردرآمدترین دوره های کارآموزی را به خود اختصاص داده است.

 

حقوق بعد از اتمام دوره کارآموزی

حقوق اولیه حدود 2600 تا 2900 یورو ناخالص در ماه است، حقوق شما با طول مدت خدمت و پیشرفت شغلی  افزایش می یابد. دریافت پاداش و پورسانت در خدمات میدانی امکان پذیر است. در اینجا حقوق شما به تعداد قراردادهای منعقد شده بستگی دارد. البته این  موضوع می تواند حقوق شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *