جستجو

آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات، گرایش تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

برای اینکه اطلاعات لازم را برای شرکت در دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات گرایش تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها را کسب کنید با ما در لانرآوسبیلدونگ همراه باشید.

 

یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها چه می کند؟

 • تجزیه و تحلیل فرآیندهای کاری و تجاری:

متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها، فرآیندهای مهم در مدیریت کسب و کار و تولید را تجزیه و تحلیل می کنند و نتایج را در ارتباط با شرکتی که برای آن کار می کنند ارائه می دهند. ابزارهای مختلف بهینه سازی فرآیند باید مقایسه و انتخاب شوند.

 

 • تجزیه و تحلیل منابع داده و ارائه داده:

منابع داده، شناسایی و طبقه بندی می شوند، یعنی مرتب می شوند. این برای آسان تر و کارآمدتر کردن کار با حجم زیاد داده ضروری است. علاوه بر این، باید بررسی شود که چه کسی مجاز به استفاده و پیوند داده ها است تا اقداماتی از این امر به دست آید. متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها نیز الزامات فنی برای انتقال داده ها را تضمین کرده و سپس آنها را در دسترس قرار می دهند.

 

 • استفاده از داده‌ها برای بهینه‌سازی فرآیندهای کاری و تجاری و همچنین بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌وکار دیجیتال:

داده‌ها، برای مثال داده‌های محصول، باید از نظر کیفیت، معقول بودن، کمیت، افزونگی (یعنی تکرار)، کامل بودن و اعتبار بررسی شوند. در صورت انحراف از نتایج مورد انتظار، متخصصان فناوری اطلاعات در این زمینه اقداماتی را برای بهبود کیفیت داده ها پیشنهاد می کنند. بخش دیگری از کار این است که داده ها باید به راحتی برای همه کارمندان قابل دسترسی باشد، تا بتوان آنها را به راحتی پیدا کرد و در نهایت دوباره مورد استفاده قرار داد. روش ها و مدل های تحلیلی، آماری و ریاضی – و همچنین زبان های برنامه نویسی و سایر ابزارهای خاص استفاده می شود.

 

 • اجرای حفاظت از داده ها و امنیت داده ها:

یکی دیگر از بخش های مهم کار، همکاری با افراد و نهادهای مسئول حفاظت از داده ها است. زیرا در مورد تمام فرآیندهای دیجیتالی که افراد زیادی و شاید چندین شرکت در آن دخیل هستند، همیشه موارد زیر اعمال می شود: همه فرآیندها باید با حفاظت از داده ها مطابقت داشته باشند تا از داده های حساس مانند رمز عبور یا سایر اطلاعات مربوط به افراد یا محصولات نتوان سوء استفاده کرد. متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها نیز مفاهیمی را برای کاربران، حقوق دسترسی، مدیریت داده ها و مفاهیم پشتیبان گیری از داده ها ایجاد می کنند. حوزه های دیگر اقتصاد داده، مراقبت از داده ها و رمزگذاری داده ها هستند.

آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات گرایش تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها

آموزش در این آوسبیلدونگ به چه صورتی می باشد؟

در این آوسبیلدونگ آموزش حرفه ای به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها یک دوره آموزشی دوگانه است که سه سال طول می کشد. آموزش هم در یک شرکت و هم در یک آموزشگاه حرفه ای انجام می شود. محتوای آموزشی یا در بلوک های چند هفته ای یا در چند روز ثابت در طول هفته یاد می شود. هم مهارت های نظری و هم مهارت های عملی لازم و هم صلاحیت های بین شغلی آموخته می شود.

این شامل زبان های خارجی، برنامه نویسی و برنامه ریزی پروژه می شود. دانش اولیه ای که یاد می گیرید در همه رشته های تخصصی فناوری اطلاعات یکسان است و بعداً با تخصص ویژه در تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها و کار پروژه عملیاتی تکمیل می شود.

 

یک متخصص فناوری اطلاعات دراین آوسبیلدونگ در مدرسه حرفه ای چه می آموزد؟

دانش و مهارت های نظری در مدرسه حرفه ای آموخته می شود. این شامل موضوعاتی مانند قانون کار و قرارداد جمعی، ساختار و سازمان شرکت آموزشی، حفاظت از ایمنی و سلامت در محل کار، حفاظت از محیط زیست و همکاری شبکه ای با استفاده از رسانه های دیجیتال است. حوزه‌های امنیت فناوری اطلاعات و حفاظت از داده‌ها نیز بخشی از درس‌ها هستند. علاوه بر دروس اختصاصی شغل، دروس عمومی مانند انگلیسی، ریاضی و سیاست نیز وجود دارد.

 

یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها در عمل چه می آموزد؟

کارآموزان برای تمرین در شرکت معرفی می شوند. شما اصول اولیه را یاد خواهید گرفت، اما وظایف خاص شغل را نیز خواهید آموخت. از جمله، تجزیه و تحلیل الزامات خاص مشتری، برنامه ریزی پروژه و برنامه ریزی فرآیندهای عملیاتی، شناسایی و طبقه بندی داده ها با استفاده از مدل های پیش بینی ریاضی و روش های آماری، اطمینان از کیفیت داده ها و حفاظت از داده ها، پردازش نتایج تجزیه و تحلیل و گزینه های بهینه سازی، و برنامه ریزی اقدامات برای بهینه سازی فرآیند و کنترل کیفیت و سودآوری مواردی است که شما می آموزید و در این موارد تجربه کسب می کنید .

 

وظایف شما در این آوسبیلدونگ در یک نگاه

 •     تجزیه و تحلیل فرآیندهای مدیریت کسب و کار و تولید
 •     مقایسه و انتخاب ابزار برای بهینه سازی فرآیند
 •     شناسایی و طبقه بندی منابع داده
 •     بررسی و ارائه داده ها
 •     اقداماتی برای بهبود کیفیت داده ها
 •     استفاده از روش ها و مدل های تحلیلی، آماری و ریاضی و همچنین زبان های برنامه نویسی
 •     همکاری با افراد و نهادهای مسئول برای حفاظت از داده ها
 •     ایجاد مفاهیم کاربر، دسترسی، مدیریت داده و پشتیبان گیری از داده ها
آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات گرایش تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها

با توجه به اینکه موضوع تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها در حرفه متخصص فناوری اطلاعات از آگوست 2020 فقط به صورت کارآموزی ارائه می شود، هنوز ارقام موثقی از دستمزد کارآموزی وجود ندارد. با این حال، می توان خود را به ارقام دستمزد رشته های موجود معطوف کرد.

متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم در دوره آموزشی خود بین 830 تا 1060 یورو درآمد دارد و متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه از 830 یورو شروع می کند و بعداً تا سقف درآمد را  دریافت می کندکه این مبلغ  1080 یورو ناخالص در ماه می باشد. به محض اینکه اطلاعات جدیدی در مورد حقوق کارآموزی به دست آمد، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

 

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ

مشابه حقوق آموزشی، هنوز نمی توان درآمدهای بعدی را دقیقاً تخمین زد. با توجه به سازماندهی مجدد حرفه های فناوری اطلاعات و جدید بودن این رشته، نمی توان اظهارات ملموسی در این مورد داشت. با این حال، می توانید فرض کنید که متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها یا طبق تعرفه پرداخت می شود یا باید خودش دستمزد خود را مذاکره کند.

در بیشتر موارد، سالها تجربه حرفه ای با حقوق بالاتری همراه است. علاوه بر آموزش حرفه‌ای خوب، آموزش‌های بیشتر مرتبط با موضوع نیز می‌تواند حقوق را بهبود بخشد. همین امر در اینجا نیز صدق می کند: به محض اینکه اطلاعات جدیدی در مورد ارقام دستمزد به دست آمد، آنها را در اینجا خواهید یافت.

 

دوره‌های آموزشی پیشرفته ای در آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها

با توجه به دیجیتالی شدن روزافزون و توسعه فناوری IT، حرفه های فناوری اطلاعات به طور مداوم در حال گسترش، سازماندهی مجدد و نوسازی هستند. بنابراین، سیستم آموزش بیشتر فناوری اطلاعات به منظور ارائه آینده‌نگر آینده‌نگر به فارغ‌التحصیلان حرفه‌های فناوری اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرصت های آموزش بیشتر و پیشرفته در صنعت IT بسیار گسترده و آینده نگر است. دوره های معمول آموزشی بعدی پس از آموزش در بخش فناوری اطلاعات، به عنوان مثال، مدرک (لیسانس و بعداً کارشناسی ارشد) یا مدیریت بازرگانی است. چشم انداز آینده به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها چیست؟ سال‌هاست که تقاضای زیادی برای متخصصان فناوری اطلاعات در همه رشته‌ها وجود دارد.

هر جا که مردم با کامپیوتر و نرم افزار کار می کنند و شبکه دیجیتال وجود دارد، به کارکنان IT آموزش دیده نیاز است. رشته جدید تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها شکافی را پر می کند که به تخصص خاصی نیاز دارد که قبلاً در این فرم موجود نبوده است. مدیریت، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی حجم زیادی از داده ها و فرآیندهای تجاری مهم نیاز به دانش پیچیده تری دارد که اکنون توسط متخصصان آموزش دیده به همراه آورده شده است.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *