لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات

امروزه هیچ شرکتی نمی‌تواند بدون نرم افزار و سخت افزار مدرن کار کند. بنابراین، متخصصان فناوری اطلاعات که شبکه‌ها را راه‌اندازی و از آن‌ها مراقبت می‌کنند. بیش از همیشه مورد تقاضا هستند. به عبارت دقیق، این بدان معنی است که: حرفه متخصص فناوری اطلاعات آینده دارد!

چه چیزی در این دوره آوسبیلدونگ یاد می‌گیرید؟

تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری:

تصور کنید یک شرکت به سخت افزار و نرم افزار جدید نیاز دارد. برای این کار ابتدا باید نیازها و درخواست‌های مشتری مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. اینکه کدام سرور باید استفاده شود، کدام نرم افزار و کدام سخت افزار برای مشتری مناسب است، اینکه آیا شبکه‌ها باید قابل گسترش باشند؟! متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه‌سازی سیستم، پاسخ این سؤالات را می‌دانند و با در نظر گرفتن بودجه مشتری، برنامه‌های دقیق مورد نیاز را برای حل آن‌ها ترسیم می‌کنند.

ارزیابی فضای اداری:

یک قانون رایج برای فضای اداری این است که کابل‌ها نباید آزادانه از داخل اتاق عبور کنند. این یکی از دلایلی است که متخصصان فناوری اطلاعات مکان مد نظر را بررسی می‌کنند. اینکه چند کامپیوتر در سراسر دفاتر توزیع شده است، کابل‌ها را کجا می‌توان گذاشت و آیا نیاز به شبکه‌های بی سیم نیز وجود دارد؟ همچنین برای دفاتر یا محل‌های تجاری، تعداد پریزهای موجود برای کار نصب مهم است.

راه اندازی شبکه‌ها:

کار نصب شامل راه‌اندازی و نصب سخت افزار و نرم افزار می باشد. این سخت‌افزار شامل رایانه‌ها، سیستم‌های تلفن یا چاپگرهایی است که توسط متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه‌سازی سیستم راه‌اندازی و به صورت حرفه‌ای سیم‌کشی می‌شوند. سپس نرم افزارها  نصب خواهند شد. به عنوان مثال، کامپیوترها باید به برنامه‌های آفیس و آنتی ویروس مورد نیاز مجهز باشند و به سرور دسترسی داشته باشند.

پشتیبانی و نگهداری فناوری اطلاعات:

تصور کنید یک کارمند به طور ناگهانی دیگر نتواند رایانه خود را راه اندازی یا ایمیل‌های خود را بررسی کند. این موضوع  یک مورد رایج برای متخصصان فناوری اطلاعات است. او یا برای رفع خطا به شرکت مربوطه می‌رود یا به طور دائم در یک شرکت یا گروه استخدام می‌شود. شکل دیگر پشتیبانی، اجرای آموزش کاربران است. اگر برنامه جدیدی در شرکت معرفی شود، وظیفه متخصص فناوری اطلاعات است که نحوه استفاده از آن را به کارکنان نشان دهد و دوره‌‌های آموزشی را برنامه ریزی، سازماندهی و اجرا کند.

آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات

حقوق افراد در طول دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم

از آنجایی که متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم می‌توانند تقریباً در هر صنعتی کار کنند، ممکن است نوسانات زیادی برای حقوق آن‌ها وجود داشته باشد. کارآموزان بین 970 تا 1200 یورو به طور ناخالص و به صورت ماهیانه در کل دوره آموزشی درآمد دارند.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ

شما پس از اتمام دوره آموزش، اغلب طبق یک قرارداد جمعی برای صنعت مربوطه‌ای که در آن مشغول به کار هستید، حقوق دریافت می‌کنید. میانگین حقوق اولیه هنگام شروع یک شغل بین 2200 تا 2900 یورو ناخالص در ماه است. در طول فعالیت حرفه‌ای شما، حقوق ناخالص بین 3000 تا 3500 یورو در ماه افزایش می‌یابد.

اما اگر شرکت شما قرارداد جمعی نداشته باشد، کارفرما حقوق شما را تعیین می‌کند. حقوق شما می‌تواند بالاتر از دستمزد استاندارد باشد، اما معمولا کمتر از این میزان است. به طور عادی، یک مذاکره حقوقی وجود دارد که در آن شما نیز می‌توانید نظر خود را درباره حقوق بیان کنید.
نکته: برای بیان یک درخواست حقوق واقعی، از قرارداد جمعی قابل اجرا در صنعت خود پیروی کنید.

آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات

دوره‌های آموزشی پیشرفته

 • تحصیلات عالی:

دوره‌های آموزشی معمول در صنعت IT برای توسعه دهندگان نرم افزار یا هماهنگ کننده پروژه‌های فناوری اطلاعات است. با انتخاب مورد دوم، شما مسئولیت یک تیم را بر عهده می‌گیرید و کل سفارش‌ها را سازماندهی می‌کنید.

 • تکنسین:

با آموزش به عنوان تکنسین و با تمرکز بر انفورماتیک فنی، دانش فنی خود را عمیق‌تر می‌کنید و همچنین دانش تجاری را برای کار در یک موقعیت مدیریتی به دست می‌آورید.

 • متخصص و اقتصاددان بازرگانی:

 متخصص مدیریت کامپیوتر یا اقتصاددان تجاری برای پردازش اطلاعات، جنبه فنی کمتری دارد.

 • مطالعات:

موضوعات علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا انفورماتیک تجاری در این بخش است. برای مطالعه بعد از آموزش معمولاً نیاز به دیپلم (فنی) دبیرستان دارید.

 • استقلال:

متخصصان فناوری اطلاعات این فرصت را دارند که خدمات فناوری اطلاعات را به صورت خوداشتغالی ارائه کنند یا یک کسب و کار راه اندازی کنند.

توانایی‌ها و مهارت‌های شما پس از اتمام دوره

 • طراحی و پیاده سازی سیستم‌های پیچیده با یکپارچه سازی اجزای نرم افزاری
 • بهره برداری از سیستم‌های فناوری اطلاعات و مخابرات
 • اعمال روش‌های برنامه ریزی، اجرا و کنترل پروژه
 • عیب یابی با استفاده از سیستم‌های تشخیصی
 • راه‌اندازی سیستم‌های مخابراتی
 • ارائه راه‌حل‌های سیستمی
 • آموزش و مشاوره حرفه‌ای به کاربران سیستم‌ها
آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات

چرا باید شخصی یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم شود؟

هیچ شرکتی نمی‌تواند بدون کامپیوتر و ابزار فناوری کار کند و همه می‌دانیم که همه‌ی کارکنان یک شرکت نمی‌توانند سخت افزار و نرم افزار را بلد باشند. پس هر شرکت  برای یکپارچه سازی سیستم خود به کمک متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارد. بنابراین کاربرد این حرفه بسیار وسیع است و از آنجایی که دیجیتالی شدن نیز در حال پیشرفت است، این حرفه در آینده اهمیت بیشتری خواهد یافت.

 

کجا می توانم به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم کار کنم؟

شما می‌توانید تقریباً در هر شرکتی صرف نظر از صنعت، شغلی در این حوزه پیدا کنید. زیرا هر جا که مردم با کامپیوتر و نرم‌افزار کار می‌کنند، به متخصصان فناوری اطلاعات متخصص در یکپارچه‌سازی سیستم نیز نیاز است. گزینه دیگر استخدام با یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات است. سیستم‌ها در اینجا به صورت داخلی مورد مراقبت قرار نمی‌گیرند، بلکه مشتریان مختلف، اغلب در این زمینه، مورد مراقبت قرار می‌گیرند. کار در دفاتر کارمندانی که باید از آنها مراقبت شود، در اتاق های سرور و در دفاتر خود ما انجام می شود.

 

آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم به چه صورتی می باشد؟

دوره آموزشی این آوسبیلدونگ سه سال طول می‌کشد. از آنجایی که آموزش آن دومنظوره است، شما در یک شرکت یا یک سازمان مشغول به کار هستید و در زمینه‌های مختلف کار می‌کنید. از سوی دیگر، شما در یک مدرسه حرفه‌ای به مدت چند روز در هفته شرکت می‌کنید. شما اصول نظری و عملی خاصی را خواهید آموخت که در همه رشته‌های تخصصی فناوری اطلاعات یکسان است و بعداً با تخصص ویژه در یکپارچه سازی سیستم و کار پروژه عملیاتی تکمیل می شود.

 

یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم در مدرسه حرفه‌ای چه می آموزد؟

دروس عمومی مانند آلمانی، انگلیسی و تربیت بدنی تقریباً همیشه در جدول درسی شما قرار دارند. با این حال، هسته اصلی این رشته، سر و کار با سیستم‌های فناوری اطلاعات، برنامه‌نویسی، انگلیسی فنی، کنترل و حسابداری و سایر موارد است.

 

یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم در عمل چه می آموزد؟

در عمل، اصول و مهارت‌های مختلف این شغل به کارآموزان یاد داده می‌شود که باید آن‌ها را برای فعالیت‌های شغلی روزمره به خوبی آماده کند. این  فعالیت‌ها شامل طراحی و پیاده سازی سیستم‌های فناوری اطلاعات، نصب و پیکربندی شبکه‌ها و مدیریت سیستم‌های فناوری اطلاعات است. همچنین در مورد فناوری‌های مورد استفاده، مانند سیستم‌های بلیط که کارمندان برای انجام پرس و جوهای فناوری اطلاعات از آن‌ها استفاده می کنند، اطلاعاتی به دست خواهند آورد. -چه اسکریپت bash یا پایتون – متخصصان آینده نگر فناوری اطلاعات، نحوه استفاده از زبان‌های برنامه نویسی، کاربرد منطق برنامه نویسی و تکنیک‌های مختلف برنامه نویسی را یاد می‌گیرند تا بتوانند سیستم‌ها را یکپارچه کنند.

 

شما باید یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم شوید اگر …

به سیستم‌های کامپیوتری علاقمند هستید.

مشتاق کار با اعداد و ارقام هستید.

از نظر فنی استعداد دارید.

 

قطعاً نباید متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم شوید اگر…

کار کردن با کامپیوتر برای شما خسته کننده است

قبل از اینکه خودتان به دنبال راه حل باشید، از دیگران کمک می خواهید.

می‌خواهید در فضای بیرون و در هوای آزاد کار کنید

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *