لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

مهاجرت به آلمان از ترکیه

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

مهاجرت به آلمان از طریق کشور ثالث ترکیه

مهاجرت به آلمان از ترکیه یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به آلمان از طریق یک کشور ثالث است که در ادامه درباره این روش مهاجرت به آلمان صحبت کرده ایم. یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای اروپا آلمان است که زمینه تشکیل یک زندگی استاندارد را برای ساکنان خود فراهم کرده است. سیاست‌های اقتصادی، آموزشی و اجتماعی در آلمان باعث شده تقاضا برای اخذ اقامت این کشور روز به روز بیشتر شود. هرچه تقاضا مهاجرت به آلمان بیشتر شود، شرایط دریافت اقامت این کشور نیز سخت‌تر می‌‌شود و بحث مواردی چون معدل، شرایط سنی و دانش زبانی پیش می‌آید.

 

مهاجرت به آلمان از طریق کشور ثالث

همان گونه که بالاتر گفتیم، با افزایش تقاضا برای اخذ ویزا و اقامت کشور آلمان، سختگیری‌ها نیز بیشتر شده است. افرادی که شانس خود را برای دریافت ویزای آلمان از سفارت آلمان در ایران با توجه به شرایط خود کم می‌بینند، می‌توانند از طریق کشور ثالث اقدام کنند. یعنی اینکه مراحل کارهای مهاجرت به آلمان را از طریق یک کشور سوم انجام دهند. برخی اشخاص به علت طولانی بودن پروسه گرفتن وقت سفارت آلمان در ایران، سخت‌گیری‌های سفارت و ویزامتریک، مشمولیت سربازی و … مهاجرت به آلمان از طریق کشور ثالث را انتخاب می‌کنند.

 

شرایط اخذ ویزای آلمان از ترکیه

برای اخذ ویزای آلمان از ترکیه باید شرایط خاصی را درنظر بگیرید. یکی از مهمترین شرط ها عبارت است از این که، باید حداقل 6 ماه اقامت قانونی در خاک ترکیه داشته باشید تا بتوانید برای گرفتن وقت سفارت آلمان از خاک ترکیه اقدام کنید. با اخذ ویزای کشور ترکیه (مانند ویزای تحصیلی کشور ترکیه و یا ویزای کار در ترکیه) می‌توانید ابتدا به این کشور مهاجرت کنید و دوره زبان آلمانی بگذرانید. پس از گذشت 6 ماه اقامت قانونی در این کشور می‌توانید از طریق سفارت آلمان در ترکیه وقت مصاحبه بگیرید و با تحویل مدارک خود، شانس خود را برای اخذ ویزای کشور آلمان از ترکیه امتحان کنید.

 

مراحل اخذ ویزای کشور آلمان از ترکیه

ابتدا باید برای اخذ ویزای کشور ترکیه از ایران اقدام کنید. مسائلی چون محل اقامت خود یا در صورت نیاز منبع درآمد موقت خود در ترکیه را حتما مد نظر بگیرید. بعد از اینکه به ترکیه مهاجرت کردید نسبت به شرکت در دوره‌های کلاس زبان آلمانی اقدام کنید. بعد از گذشت 6 ماه از اقامت شما در ترکیه، هم زبان آلمانی‌تان تقویت شده و هم می‌توانید نسبت به گرفتن وقت سفارت آلمان در ترکیه اقدام کنید. به هیچ عنوان در این مدت زمان 6 ماهه جمع آوری مدارک خود را فراموش نکنید. با انتخاب لانرآوسبیلدونگ به عنوان همراه خود در مسیر مهاجرت، می‌توانید تمامی این مراحل را به ما بسپارید.

 

هزینه مهاجرت به آلمان از ترکیه

به طور کلی مهاجرت به آلمان از طریق کشور ثالث نسبت به اقدام از طریق سفارت آلمان در ایران ، هزینه های بیشتری را در بر خواهد داشت. به عنوان مثال هزینه ها و مخارج حداقل 6 ماه اقامت شما در ترکیه از جمله خرج هایی است که باید در نظربگیرید و بپردازید.

برای اینکه یک برآورد کلی از هزینه های خود در ترکیه داشته باشید، باید بدانید مسائلی چون سبک زندگی خودتان و شهری که انتخاب میکنید در آن زندگی کنید تاثیر بسیاری بر هزینه‌ها و بودجه‌ی شما دارد. به عنوان مثال برای زندگی در استانبول حدودا 600 الی 700 دلار در ماه بودجه احتیاج دارید.

 

اطلاعات کلی درباره ترکیه

ترکیه کشوری اوراسیایی است که بخشی از آن در قاره اروپا و بخش دیگر آن در قاره آسیا قرار گرفته است. ترکیه 72 میلیون نفر جمعیت دارد که 80 درصد آن‌ را ترک‌ها تشکیل داده‌اند. زبان رسمی مردم در این کشور ترکی است و تعداد بسیاری از ساکنان آن مسلمان هستند. پایتخت ترکیه شهر آنکارا است که به عنوان دومین شهر بزرگ ترکیه نیز شمرده می‌شود.

فاصله استانبول تا برلین حدودا 2196 کیلومتر است که با پرواز چیزی حدود 2 ساعت و 50 دقیقه زمان می برد. راه زمینی از ترکیه به آلمان نیز وجود دارد که می‌توان با اتوبوس و قطار آن را طی کرد. در نظر داشته باشید که سفر از ترکیه به آلمان با اتوبوس حدودا 23 ساعت طول میکشد. برای عبور از این مسیر با قطار نیز باید دو روز در مسیر باشید تا بتوانید به برلین برسید. به طور کلی، سفر از ترکیه به آلمان با هواپیما مقرون به صرفه تر در تایم و هزینه شما است.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *