جستجو

آوسبیلدونگ عکاس مطبوعات و رسانه

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ عکاس مطبوعات و رسانهآوسبیلدونگ عکاس مطبوعات و رسانه

دوره آوسبیلدونگ عکاسی مطبوعات و رسانه به عنوان یکی از دوره های جذاب و پرطرفدار برای آن دسته از افراد که عاشق ماجراجویی و عکاسی هستند می باشد. ما در لانر آوسبیلدونگ برای شما عزیزان به معرفی این دوره می پردازیم.

پاپاراتزی ها! اگر عکاسی برای شما مهمتر از گرفتن سلفی با گوشی هوشمندتان است و معتقدید که پردازش تصویر با لمس انگشت امکان پذیر نیست، آموزش به عنوان یک متخصص رسانه عکس برای شما مناسب است. در طول آموزش تبدیل شدن به یک متخصص رسانه عکس، با جنبه های مختلف عکاسی آشنا خواهید شد. شما با مشتریان در تماس هستید و به آنها در انتخاب عکس ها کمک می کنید. خودتان عکس ها را می گیرید یا با عکاسان همکاری می کنید و سپس به ویرایش عکس ها در استودیو عکاسی رسیدگی می کنید.

صحبت کردن و ارتباط با مشتری برای شما مشکلی ندارد؟ عالی است! پس شما عاشق این کار خواهید بود که مشتریان را با اشتیاق خود به فناوری و عکاسی آلوده کنید. شما در مورد خرید دستگاه‌ها و لوازم جانبی مشاوره می‌دهید و با تبدیل ایده‌های آن‌ها به یک ضبط بی‌نقص تبدیل به یک قهرمان واقعی برای این یا مشتری دیگر می‌شوید. البته، در طول دوره آموزشی سه ساله، دقیقاً یاد خواهید گرفت که چگونه حتی بلاتکلیف ترین مشتری را در زمینه فروش متقاعد کنید. شما همچنین می توانید از مهارت های ارتباطی خود برای برگزاری دوره های آموزشی استفاده از دوربین و یا ویرایش عکس با برنامه های خاص استفاده کنید.

 

یک حرفه ای در عکاسی رسانه و مطبوعات چه می کند؟

آیا این هنر است یا می تواند از بین برود؟ یک تصویر خوب به چیزی بیش از فشار دادن دکمه شاتر نیاز دارد. وظیفه شما این است که زمان نوردهی، دیافراگم، محدوده کنتراست و دمای رنگ را برای نمایش یک شی تنظیم کنید. برای اینکه اولین عکس شما به یک شات در فر ختم نشود، اصول اولیه گرفتن و نمایش تصاویر را در مدرسه حرفه ای یاد خواهید گرفت. سپس در استودیو این فرصت را دارید که تصاویر را مطابق میل مشتری ویرایش کنید. عوامل مختل کننده کوچک را می توان با تغییر روشنایی یا کنتراست از بین برد. اگر سفارش مشتری باید چیز خاصی باشد، می توانید پس زمینه را با هر چیزی که دوست دارید جایگزین کنید. اما مراقب باشید!

شما در طول آموزش خود به عنوان متخصص رسانه عکس، نحوه برخورد با حقوق تصویر، کپی رایت و استفاده را نیز یاد خواهید گرفت تا بعد از آن هیچ شگفتی ناخوشایندی نداشته باشید.

 

کارآموزی به عنوان متخصص عکس رسانه و مطبوعات

آموزش دومنظوره برای تبدیل شدن به یک متخصص عکس رسانه و مطبوعات سه سال طول می کشد و در مدرسه حرفه ای و در شرکت انجام می شود. شما می توانید با توجه به میل قلبی خود بین یک فروشگاه عکس، آتلیه عکاسی یا آزمایشگاه عکس یکی را انتخاب کنید. به عنوان یک متخصص عکس رسانه و مطبوعات، شما در زمینه فروش با مشتری پیش خواهید رفت و در مورد محصولات و خدمات مرتبط با عکس و ویدیو مشاوره ارائه می کنید. شما عکس می گیرید یا با عکاسان کار می کنید و تصاویر را روی کامپیوتر ویرایش می کنید.

آوسبیلدونگ عکاس مطبوعات

حقوق آوسبیلدونگ عکاس مطبوعات و رسانه

SLR به جای گوشی هوشمند؟ عکس گرفتن به جای سلفی؟ آیا عاشق ثبت تصاویر و تحقق رویاهای مشتری هستید؟ پس کارآموزی به عنوان متخصص رسانه و عکس برای شما مناسب است. کارهای بی شماری پیش روی شماست، بنابراین تضمین می کنیم که کارتان لذت بخش باشد تا خسته نشوید.

اما لذت بردن از کار همه چیز در زندگی نیست بالاخره باید برای کارتان پول دریافت کنید. آیا به این فکر می کنید که آیا به زودی قادر به خرید دوربین خود خواهید بود یا باید به عکاسی با گوشی هوشمند خود ادامه دهید؟ در اینجا می توانید ایده ای در مورد کار خود داشته باشید و همه چیز را در مورد درآمد و حقوق به عنوان یک متخصص عکاس مطبوعات و رسانه پیدا کنید.

 

یک متخصص عکاس مطبوعات و رسانه در دوره کاراموزی چه درآمدی دارد؟

شما از قبل می دانید که به عنوان یک متخصص عکاس مطبوعات و رسانه چه وظایفی دارید. خیلی زیاد به این موضوع فکر می کنید؟ وقتی از اولین حقوق خود بتوانید دوربین خود را تهیه کنید، همه سختی ها و دشواری های کارتان فراموش می شود. در سال اول آموزش، حقوق به عنوان متخصص رسانه عکس بین 585 تا 730 یورو در ماه است. سپس در سال دوم آموزش حقوق شما به 690 تا 820 یورو افزایش می یابد.

در نهایت در سال سوم آموزش نحوه ویرایش و انتقال تصاویر را یاد خواهید گرفت. با حقوق ماهانه به عنوان متخصص رسانه عکس از 790 تا 950 یورو، می توانید برنامه های ویرایش تصویر مانند فتوشاپ را برای استفاده خصوصی نیز خریداری کنید و دوستان خود را با خلاقیت خود شگفت زده کنید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که بازارها را تجزیه و تحلیل کنید و مفاهیم بازاریابی را به منظور مدیریت موفقیت آمیز فرآیندهای تجاری ایجاد کنید.

 

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ عکاس مطبوعات و رسانه

پس از قبولی در امتحان نهایی به صورت شفاهی و کتبی، در نهایت می توانید ایده ای از زندگی کاری داشته باشید و انتظار دستمزد اولیه ناخالص حداقل 1480 تا 1640 یورو را در طول یک ماه داشته باشید. اگر در طول زمان تجربه عملی به دست آورید، دستمزد به عنوان متخصص عکس رسانه و مطبوعات از 1980 تا 2320 یورو افزایش می یابد. اگر در دراز مدت به نظر شما این درآمد کافی نیست، مطمئناً می توانید تحصیلات خود را جهت رسیدن به مقطع بالاتر ادامه دهید.

بسیاری از متخصصان عکس رسانه و مطبوعات آموزش ببینید تا متخصص تجاری معتبر شوید و ماهیانه بین 2300 تا 4600 یورو ناخالص درآمد دارند. بسته به علاقه خود، می توانید مدیریت بازرگانی تجاری یا فناوری چاپ و رسانه را نیز مطالعه کنید و پس از چند سال بین 3000 تا 4500 یورو درآمد کسب خواهید کرد.

آوسبیلدونگ عکاس مطبوعات

در طول دوره کار آموزی عکس رسانه و مطبوعات چه مواردی را یاد خواهید گرفت ؟

احتمالاً از خود می‌پرسید که پشت وظایف کنترل تجاری و تضمین کیفیت چیست و چرا دانش تجاری از شما به عنوان یک متخصص عکس رسانه و مطبوعات مورد نیاز است.

بسیار ساده است. یک متخصص رسانه عکس، خرید، ذخیره سازی و محاسبه پردازش سفارش و صورتحساب را برای دستیابی به گردش مالی مورد نظر انجام می دهد. اگر در اینجا و اکنون زندگی می‌کنید و عاشق پیشرفت‌های فنی هستید، کشف آخرین گرایش‌ها در عکاسی برای شما آسان است.

در طول آموزش برای متخصص شدن در عکس رسانه و مطبوعات، زمانی برای خستگی وجود ندارد. آموزش شما دومنظوره  است، یعنی هم به مدرسه می روید و هم در شرکت کار می کنید. شما می توانید بین فروشگاه های تخصصی عکس، آتلیه های عکس و آزمایشگاه های عکس یکی را انتخاب کنید. دوره آموزشی شما سه سال طول می کشد و با امتحان نهایی شفاهی و کتبی پایان می یابد.

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ عکاس رسانه و مطبوعات  وجود دارد؟

  • مدارک اضافی

حتی در طول دوره آموزشی خود به عنوان متخصص عکس رسانه و مطبوعات ، می توانید خود را به عنوان دستیار تجاری در تجارت یا در زمینه “کالاهای اروپایی و قوانین تجاری” با مدرک اضافی “دستیار اروپایی در تجارت” آموزش دهید. از آنجایی که صلاحیت بخشی از آموزش به عنوان متخصص عکس رسانه و مطبوعات نیست، گواهی اضافی برای آن دریافت خواهید کرد.

  • کارآموزی به عنوان متخصص بازرگانی

اگر می خواهید کار حرفه ای خود را ادامه دهید و بعداً در سمت مدیریتی قرار بگیرید، می توانید تحصیلات خود را برای تبدیل شدن به یک متخصص خرده فروشی ادامه دهید. این قطعاً می‌تواند به شغل شما به‌ عنوان یک حرفه‌ای در رسانه‌های عکس، شتاب کمی اضافه کند.

  • تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی

آیا زندگی دانشجویی برای شما جذاب است؟ اگر دیپلم دبیرستان یا مدرک ورودی دانشگاه دیگری دارید، می توانید مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی تجاری را در دانشگاه موردنظر خود شروع کنید. پس از آن، فرصت های بسیار خوبی برای گسترش حرفه خود به عنوان یک متخصص رسانه عکس، پیشرفت حرفه ای و شاید حتی تصدی پست مدیریت خواهید داشت.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *