لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ عکاسی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ عکاسی

ما در این مقاله از لانرآوسبیلدونگ به معرفی کامل دوره آوسبیلدونگ عکاسی  پرداخته ایم تا شما چشم انداز کافی برای شرکت در این دوره را داشته باشید.

عکس ها به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند. روی کارت‌های شناسایی، به‌عنوان یک آواتار در پروفایل‌های اینترنتی، یا حتی قاب عکس عزیزان، همه ما با عکس‌ها احاطه شده‌ایم. مسلماً، بسیاری از عکس‌های یهویی، با نیت خوب هستند، اما ضعیف اجرا شده‌اند. مثلا عکاس از مهمانی روز گذشته شما را با چشمانی نیمه بسته گرفتار کرده. یا درخشش آسمان آبی در عکس بیشتر مایل به سبز است.

در آموزش عکاسی یاد می گیرید که چگونه از این کار جلوگیری کنید و تفاوت بین یک عکس فوری و عکاسی حرفه ای چیست. شما یاد خواهید گرفت که چقدر مهم است که یک عکس خوب بگیرید و چقدر متمرکز باید کار کنید تا در نهایت درحد امکان کمتر اصلاح و ویرایش کنید. گفتگو با مشتری مهمترین منبع الهام شماست، زیرا اگر با سلیقه مشتری شما مطابقت نداشته باشد، باید از نو شروع کنید.

شما فقط در نادرترین موارد در این شغل ثروتمند می شوید. اما اگر پول اولویت اصلی شما نیست و عاشق عکاسی هستید، ممکن است آموزش عکاسی برای شما مناسب باشد.

آموزش عکاسی به چه صورتی می باشد؟

در سه سال دوره آموزشی عکاسی، انواع چیزها در مورد عکاسی و فرآیندهای عکاسی که در کارهای روزمره شما استفاده می شود را خواهید آموخت. با فرمت های مختلف تصویر، لنزها، تنظیمات نور و زمان های نوردهی، اجزای اصلی عکاسی آشنا خواهید شد. این، نیاز به دانش اولیه ریاضی و درک برخی از جنبه های فیزیک، به ویژه اپتیک دارد تا بتوانید تجهیزات خود را به درستی راه اندازی و استفاده کنید.

پس باید دانش خود را بسته به محیط، به کار ببرید. در عکاسی صنعتی و معماری، شما نیاز به یک چشم دقیق برای جزئیات دارید تا به معنای واقعی کلمه، تجهیزات و ساختمان ها را از زاویه مناسب ببینید. در عکاسی علمی، شما در درجه اول مجموعه ای از تصاویر را تولید خواهید کرد.

به عنوان یک عکاس محصولات، برای مثال برای صنعت تبلیغات، باید انگیزه نامه خود را به شیوه ای جالب ارائه دهید. و در عکاسی از افراد، بسته به موقعیت، همیشه باید نور مناسب را پیدا کنید تا مشتریان شما بتوانند خود را در عکس بیابند.

با این حال، زمینه های دیگری نیز وجود دارد که عکاسان در آنها فعال هستند. شما می توانید به عنوان یک عکاس خبری برای مطبوعات کار کنید و بر این اساس نه تنها عکس های زیبا، بلکه مرتبط نیز بگیرید که برای خواننده روزنامه یا مجله آموزنده و متناسب با موضوع مورد نظر است. یا می توانید به آزمایشگاه بروید و به توسعه عکس ها کمک کنید. در طول آموزش، دانش لازم در زمینه شیمی به شما آموزش داده خواهد شد.

آوسبیلدونگ عکاسی

حقوق آوسبیلدونگ عکاسی

چندین سال است که به لطف تلفن های همراه با دوربین های یکپارچه، هرکسی می تواند بدون آمادگی و آموزش زیاد عکس بگیرد. اما به عنوان یک عکاس آموزش دیده می توانید از تجهیزات خود برای تهیه عکس های حرفه ای به جای عکس های فوری ساده استفاده کنید، و نتایج را به شکلی جذاب برای مشتریان خود ارائه دهید.

البته نه تنها برای سرگرمی این کار را انجام خواهید داد، بلکه با آن امرار معاش خواهید کرد. در اینجا می توانید دریابید که حقوق شما به عنوان یک عکاس چقدر خواهد بود و چگونه در طول کار حرفه ای، حقوق شما پیشرفت می کند.

یک عکاس در طول آموزش چه درآمدی دارد؟

به عنوان یک عکاس، حقوق شما بستگی به این دارد که آیا شرکت با شما قرارداد جمعی امضا می کند یا خیر. قراردادهای چانه زنی دسته جمعی شامل مقررات مورد توافق ملی در مورد حقوق است. اگر شرکت شما قراردادی با شما منعقد نمی کند که بر اساس مفاد قرارداد جمعی برای صنعت باشد، اندازه و مکان شرکت آموزشی از دیگر عوامل احتمالی موثر بر کمک هزینه آموزشی شما است. با این حال، در نهایت، از نظر درآمد، تأثیر کمی روی شما به عنوان یک عکاس خواهد داشت، زیرا حقوق آموزشی به طور کلی بسیار پایین است.

از سال 2020 نیز حداقل دستمزد برای کارآموزان در نظر گرفته شده است. به عنوان یک عکاس، حداقل 585 یورو در ماه در سال اول آموزش دریافت خواهید کرد. این دستمزد در سال دوم شما حداقل به 690 یورو ناخالص در ماه و حتی در سال سوم به حداقل 790 یورو ناخالص در ماه افزایش می یابد.

اگر شرکت آموزشی شما متعهد به یک قرارداد جمعی باشد، ارقام پاداش مشخص شده در آن اعمال می شود.

اگر حقوق شما برای شما کافی نیست، کمک هزینه آموزش حرفه ای یا به اختصار BAB می تواند به شما در این خصوص کمک کند. با درخواست مربوطه، می توانید در طول دوره آموزشی خود از ایالت بودجه دریافت کنید، که از شما در آموزش شما به عنوان یک عکاس حمایت می کند.

 

آوسبیلدونگ عکاسی

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ عکاسی

به عنوان یک عکاس مستقل در عصر جدید، حقوق شما در ابتدا برای خرید تجهیزات بهتر و یک استودیو در نظر گرفته شده است تا بتوانید به تدریج نرخ روزانه خود را افزایش دهید. در اینجا مقادیر بین 300-700 یورو در هر سفارش است. بسته به شهری که در آن زندگی می کنید، می تواند درآمد بیشتر هم داشته باشد (مثلاً نرخ روزانه عکاسان برای پرتره های تجاری یا عکس های عروسی در فرانکفورت بین 1000-2000 یورو است). با تجربه کاری بیشتر و تجهیزات بهتر می توانید نرخ های خود را سفارشی کنید.

اگر امنیت مالی بیشتری می خواهید، باید در یک شرکت کار کنید. در اینجا، سطح تحصیلات شما یکی دیگر از عواملی است که می تواند تأثیر زیادی بر حقوق شما داشته باشد. موارد زیر ممکن است برای شما صدق می کند:

 هر چه مدارک تحصیلی شما بهتر باشد، دامنه حقوق شما بالاتر خواهد بود. از آنجایی که حداقل دستمزد در آلمان در سال 2015 معرفی شد، به عنوان یک عکاس شاغل، حداقل 1470 یورو حقوق ناخالص به صورت ماهانه و برای 40ساعت کار در طول یک هفته دریافت خواهید کرد. اگر مدرک متوسطی ​​دارید، می توانید تا 1800 یورو به طور ناخالص درآمد کسب کنید. یک عکاس با دیپلم دبیرستان حتی می تواند تا 2200 یورو ناخالص دریافت کند. درصورتی که شما بتوانید با تجربه حرفه ای بدرخشید و در این صنعت نامی برای خود دست و پا کرده باشید، حتی می توانید روی 2500 یورو ناخالص در ماه حساب کنید.

آوسبیلدونگ عکاسی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ عکاسی وجود دارد؟

  • آموزش عکاسی:

پس از آموزش به عنوان عکاس، می توانید از گواهی کارآموزی خود برای درخواست به آژانس های عکس، ناشران روزنامه، آزمایشگاه های عکس یا خرده فروشان عکس استفاده کنید.

  • عکاس چیره دست:

پس از دو سال تجربه به عنوان یک کارشناس، می توانید در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنید، که به شما این حق را می دهد که خودتان عکاسان را آموزش دهید.

  • استقلال:

در فروشگاه عکس خود، می توانید یک پایگاه مشتری برای کارهای سفارشی ایجاد کنید، عکاسان جوان را آموزش دهید یا به عنوان یک فریلنسر برای مشتریان مختلف کار کنید.

  • مطالعه حرفه ای:

با مطالعه یک موضوع، به عنوان مثال در طراحی، می توانید دانش فنی خود را در عکاسی با روش های خلاقانه گسترش دهید و در نتیجه فرصت های شغلی خود را به عنوان یک عکاس افزایش دهید.

  • تکنسین عکس و فناوری رسانه:

با دوره دو ساله آموزش پیشرفته برای تبدیل شدن به یک تکنسین، می توانید خودتان در فناوری عکس کار کنید و در تعمیر یا توسعه مدل های دوربین و روش های پردازش شرکت کنید.

 

سوالات متداول

مدرک دیپلم برای شرکت در این دوره کافیست.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

3 سال

بسته به سفارش بسیار انعطاف پذیر است.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *