لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ کارشناس خدمات دستگاه‌های فروش خودکار

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ کارشناس خدمات دستگاه‌های فروش خودکار

قهوه، شیرینی، بلیط، پیتزا، نوشابه و … . در حال حاضر تقریباً برای همه چیز در سراسر جهان یک دستگاه سلف سرویس وجود دارد که می‌توانید محصول مورد نظر خود را در هر زمان از آن بخرید. برای اینکه این ماشین‌های کوچک بتوانند به ما خدمات ارائه کنند، به افرادی نیاز است که آن‌ها را راه‌اندازی کرده و بر عملکرد آن‌ها نظارت داشته باشند. اینجا دقیقاً همان جایی است که شما می‌توانید با کمک دوره‌های آموزشی آوسبیلدونگ کارشناس خدمات دستگاه‌های فروش خودکار، نقشتان را ایفا کنید.

 

محتوای آموزشی آوسبیلدونگ کارشناس خدمات دستگاه های فروش خودکار

آوسبیلدونگ کارشناس خدمات دستگاه های فروش خودکار چیزی بیش از پر کردن دستگا‌هاست. البته، بررسی و اضافه کردن محصولات به دستگاه نیز بخشی از کار شما است. اما شما باید یاد بگیرید که چگونه ماشین‌ها را راه‌اندازی و وصل کنید، آن‌ها را تمیز نگه دارید، عیوب آن‌ها را شناسایی و برطرف کنید و در صورت لزوم قطعات را جایگزین کنید. بنابراین دانش فنی زیادی لازم دارید.

علاوه بر وظایف فنی، شما ارتباط زیادی با مشتریان خواهید داشت. به عنوان مثال، در طول آوسبیلدونگ کارشناس خدمات دستگاه‌های فروش خودکار، یاد می گیرید که چگونه به درستی به مشتریانی که علاقمند به یک دستگاه فروش خودکار هستند، مشاوره دهید. این کار هم به صورت تلفنی و هم حضوری صورت می‌گیرد . پس از خرید دستگاه، باید بتوانید نحوه کار با دستگاه را به آن‌ها توضیح داده و آن‌ها را راهنمایی کنید. همچنین باید بدانید که بهترین مکان برای قرار دادن دستگاه کجاست

همچنین، قبض‌ها، امور صندوق، رسیدگی به شکایات و … نیز از وظایف شماست. از آنجایی که شما همیشه درحال بررسی عملکرد دستگاه‌ها هستید، بهتر می‌دانید که کدام محصولات فروش بهتری دارند و کدام کمتر؛ پس می‌توانید به بهبود وضعیت فروش دستگاه‌ها کمک کنید.

آوسبیلدونگ کارشناس خدمات ماشین‌های خودکار

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ کارشناس خدمات دستگاه های فروش خودکار

در طول دوره کارآموزی، به طور متناوب به مدت دو هفته کار می‌کنید و سپس به مدت دو سال به مدرسه حرفه‌ای می روید. البته برای کارتان حقوق می گیرید. حقوق شما از ایالت به ایالت دیگر و از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است. در سال اول آموزش، کارآموزان حداقل 585 یورو و در سال دوم حداقل 690 یورو به صورت ناخالص در ماه دریافت خواهند کرد.

حقوق افراد پس از اتمام دوره

بعد از پایان آموزش در این آوسبیلدونگ، حقوق ابتدایی شما بین 900 تا 1600 یورو ناخالص در ماه خواهد بود. به طور متوسط، افراد در این حرفه از 1700 تا 2000 یورو درآمد دارند. علاوه بر این، گاهی اوقات جوایزی وجود دارد که شرکت‌ها زمانی که فروش دستگاه‌ها خوب باشد پرداخت می‌کنند. بالاترین دستمزد به عنوان یک کارشناس خدمات ماشین‌های خودکار چیزی بین 2100 تا 2500 یورو است، بسته به اینکه چقدر کار می‌کنید، چقدر مسئولیت دارید و در چه نوع شرکتی مشغول به کار هستید، حقوق شما متغیر خواهد بود.

آینده شغلی

  • متخصص ماشین‌های فروش:

برای پیشرفت بیشتر، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدت زمان بیشتری در این آوسبیلدونگ آموزش ببینید. در این صورت فرصت های شغلی بیشتری خواهید داشت. مثل کارهای مدیریتی. در طول آموزش بیشتر، بسته به اینکه بیشتر به حوزه تجاری یا فنی علاقه دارید، می توانید در یکی از این دو تخصص پیدا کنید.

  • تکنسین – تکنولوژی ماشین

شما می‌تونید تمرکز خود را بر روی فناوری اتوماسیون بگذرید و پیشرفت کنید. در این آموزش توسعه، محاسبه، ساخت ماشین‌ها و سیستم‌ها را خواهید آموخت. همانطور که به عنوان یک کارشناس خدمات ماشین‌های فروش خودکار آموزش دیدید، نحوه مونتاژ و نگهداری آن‌ها را نیز یاد خواهید گرفت.

  • اپراتور مستقل ماشین فروش

اگر تمایل دارید رئیس خود باشید و به یک کسب و کار خوب فکر می‌کنید، خوداشتغالی از گزینه‌های پیش روی شماست. به خصوص در فروش ماشین‌های فروش خودکار. با این حال، یادتان نرود که به سرمایه اولیه نیز نیاز دارید

آوسبیلدونگ کارشناس خدمات ماشین‌های خودکار

بعد از دوره آموزشی شما می توانید:

  • عیوب ماشین‌ها را بشناسید و آنها را برطرف کنید.
  • صورتحساب اتوماتیک و بسته شدن صندوق را انجام دهید.
  • انجام مشاوره با مشتریان.
  • راه اندازی و تعمیر دستگاه‌های فروش خودکار.
  • برای دیگران توضیح دهید که یک ماشین چگونه کار می‌کند و چه کاری می‌تواند انجام دهد.

بازار کار آوسبیلدونگ کارشناس خدمات ماشین های فروش خودکار

هنگامی که آموزش خود را به عنوان کارشناس خدمات ماشین‌های فروش خودکار تکمیل کردید، می توانید برای طیف گسترده‌ای از کارفرمایان در صنعت ماشین‌‎های فروش خودکار کار کنید. چه در شرکت‌های حمل‌ونقل، چه تولیدکنندگان ماشین‌های خودکار و تفریحی یا بانک‌ها.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *