لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

بهترین موسسه مهاجرتی به آلمان

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

بهترین موسسه مهاجرت به آلمان

بهترین موسسه مهاجرت به آلمان کدام است؟ برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم؟ چگونه راحت ترین راه مهاجرت به آلمان را پیدا کنم؟ برای یافتن پاسخ این سوالات در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. مهاجرت به آلمان از بهترین‌ راه‌های پیش رو برای ساختن یک زندگی بهتر است. کشور آلمان مزایای زیادی دارد که محصلان و نیروهای جوان را به مهاجرت به این کشور ترغیب می‌کند، از جمله زیرساخت‌های تحصیلی و اقتصادی باکیفیت، سیستم بهداشت و درمان عالی، بازار کار پویا و نرخ اشتغال بالا ‌است. اما این مسیر پیچیدگی‌های فراوان دارد؛ و متقاضیان زیادی مایل هستند برای پیدا کردن مسیر مهاجرت خود به یک موسسه مهاجرتی باتجربه مراجعه کرده و از سردرگمی و اتلاف زمان در این مسیر خودداری می‌کنند. موسسه مهاجرتی لانر هلدینگ با مجرب ترین وکلا و کارشناسان مهاجرت به آلمان، در این مسیر پیچیده در کنارشماست. برای مهاجرت به آلمان روش‌های متعددی وجود دارد. اما اینکه کدام روش مناسب شما باشد، کاملا بستگی به شرایط شما دارد. به طور کلی روش‌های اصلی مهاجرت به آلمان، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق آوسبیلدونگ، مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق ویزای پیوست هستند. شما به کمک یک موسسه مهاجرتی مناسب و باتجربه می‌توانید بهترین راه مهاجرت به آلمان که با شرایط و علایق شما نیز سازگاری داشته باشد را انتخاب کنید. موسسه مهاجرتی لانر هلدینگ گام به گام در این مسیر همراه شماست تا شانس خود را برای موفقیت بیشتر از همیشه کنید.

برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم؟

پرتکرارترین سوال متقاضیان معمولا این است که برای مهاجرت به آلمان از کجا شروع کنم؟ در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم که پروسه مهاجرت به آلمان مراحل متعددی دارد. تعداد زیادی از متقاضیان به دلیل اطلاع نداشتن درباره روند کاری دچار سردرگمی می‌شوند و ممکن است با تلف کردن وقت خود در یک مسیر اشتباه، زمان مناسب برای مهاجرتشان را از دست بدهند.  به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای شروع، ابتدا شرایط خود را به کمک یک مشاور مهاجرتی مجرب بررسی کنید تا بتوانید بهترین روش مهاجرت را انتخاب کنید. شرایط سنی، شرایط تحصیلی و همچنین علاقه شما در این تصمیم گیری دخیل هستند. پس از انتخاب روش مناسب، بسته به راه انتخابی، نوبت به انتخاب دانشگاه، شهر یا پوزیشن شغلی می‌رسد. توجه داشته باشید که شما با توجه به راهی که انتخاب میکنید، باید مدارک متفاوتی جمع آوری کنید. برای اطلاع دقیق از مدارک، مراجعه به سایت سفارت آلمان یا مقاله مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان می‌توانند برای شما مفید باشند.

بهترین ویژگی‌های یک موسسه مهاجرتی

همانطور که گفتیم، مسیر مهاجرت به آلمان پیچیدگی‌های فراوانی دارد. از همین جهت متقاضیان بسیاری ترجیح می‌دهند از یک موسسسه مهاجرتی در این مسیر کمک بگیرند. اگر شما هم تصمیم دارید کارهای مهاجرت خود را به یک موسسه مهاجرتی بسپرید، باید حتما در وهله اول درباره موسسه‌ مهاجرتی مد نظرتان پرس و جو کرده و تحقیق کنید. به عنوان مثال، حتما به خوبی در رابطه با سوابق کاری آن موسسه اطلاعات به دست آورید. از آنجایی که متاسفانه تعداد افراد سودجو در این حوزه بسیار است، باید بسیار آگاه، هوشیار و گوش به زنگ باشید تا بتوانید بهترین موسسه مهاجرت به آلمان را پیدا کنید. برای اینکه بتوانید بهتر و با دقت بیشتری موسسه مهاجرتی مناسب خود را انتخاب کنید، به موارد پیش رو دقت کنید تا بتوانید شانس موفقیت خود را بیشتر کنید.

سابقه کار موسسه مهاجرتی

سابقه کار موسسه مهاجرتی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک موسسه مهاجرتی قابل اطمینان است که نشان از اعتبار آن موسسه می‌دهد. درواقع، این موضوع واضح است که هرچقدر سابقه کار یک موسسه مهاجرتی بیشتر باشد، به تبع وکلا و مشاورین آن مجموعه بیشتر در جریان پروسه اپلای، انواع دانشگاه‌های دولتی و خصوصی آلمان، سفارت آلمان در ایران و ویزامتریک هستند و بیشتر می‌توانند در این راه به شما کمک کنند. تیم مهاجرتی لانر هلدینگ با بیشتر از 7 سال تجربه و بیش از 800 پرونده موفق بهترین و درخشان ترین سابقه کار را در زمینه مهاجرت به آلمان دارد.

داشتن مجوز مهاجرتی رسمی

هر موسسه مهاجرتی را که به عنوان همراه خود در مسیر مهاجرت انتخاب کردید، حتما سوابق و مدارک معتبر آن مجموعه‌ها جهت یافتن مجوز مهاجرتی رسمی بررسی کنید. مجوز مهاجرتی رسمی از مواردی است که اعتبار موسسه را به شما ثابت کرده و نشان می‌دهد آن موسسه کاملا به صورت قانونی فعالیت می‌کند. مواردی از جمله شماره ثبت، مجوز کار، مجوزهای مربوط به کشور آلمان و … همگی موثر هستند.

قابل اعتماد بودن موسسه مهاجرتی

از آنجایی که شما در حال تصمیم گیری برای تغییر مسیر زندگی خود هستید، پس با رقم تقریبا زیادی سر و کار دارید. از این رو، حتما از اعتبار آن مجموعه اطمینان حاصل کنید. مواردی مثل تعداد کلاینت‌های راضی، تعداد پرونده‌های موفق و داشتن آدرس ثابت و شعبات متعدد می‌تواند در رابطه با قابل اعتماد بودن موسسه مهاجرتی به شما کمک کند. همچنین، همیشه به یاد داشته باشید که یک موسسه معتبر سایت‌ رسمی دارد و قطعا در صفحات فضای اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام، یوتیوب و … فعالیت می‌کند. دنبال کردن مجموعه مورد نظرتان در فضاهای مجازی می‌تواند شما را بیشتر  با آن موسسه مهاجرتی آشنا کند. شما از طریق مراجعه به سایت‌ها، پیج‌های اینستاگرام، تلگرام و واتس اپ لانرهلدینگ و یا حتی رزرو مشاوره حضوری رایگان در دفتر مهاجرت به آلمان در تهران می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و اطلاعات خود را نیز در زمینه مهاجرت به آلمان بیشتر کنید.

مشاوره رایگان مهاجرت به آلمان

مشاوره رایگان مهاجرت به آلمان از مواردی است که به شما این امکان را می‌دهد شرایط خود را با به‌روزترین اطلاعات و توسط باتجربه‌ترین مشاوران مهاجرتی و بدون هیچ هزینه‌ای بررسی کنید. موسسه‌های بسیاری هستند که از متقاضیان هزینه مشاوره دریافت می‌کنند و حتی افرادی که احتمالا شرایط مهاجرت ندارند، صرفا برای اطلاع از اینکه شانسی (حداقل برای کشور آلمان) ندارند، مجبور هستند هزینه بپردازند. شما با انتخاب موسسه مهاجرتی لانر هلدینگ می‌توانید از مشاوران و کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید و شرایط خود را برای مهاجرت به آلمان بررسی کنید.

پاسخگویی و پشتیبانی

یک موسسه مهاجرتی معتبر همیشه پاسخگو و پشتیبان متقاضیان خود است. مهاجرت یک پروسه پیچیده است و احتمال اینکه در مراحل مختلف پرسش‌های متفاوتی برای افراد به وجود بیاید بسیار زیاد است. به همین دلیل، متقاضیان نیاز به افرادی آگاه و در دسترس دارند که پاسخگوی سوالات این عزیزان بوده و نسبت به ابهامات آن‌ها مسئولیت پذیر باشند. شما با انتخاب موسسه مهاجرتی لانر هلدینگ به عنوان همراه و هم‌مسیر خود در راه مهاجرت به آلمان، می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که به تمامی سوالات و ابهامات شما پاسخ داده خواهد شد.

وظایف وکیل مهاجرتی

بعد از انتخاب موسسه مهاجرتی مدنظرتان، باید اطلاعات کاملی از وظایفی که آن موسسه در قبال شما دارد داشته باشید. قبل از امضای قرارداد با دقت تمام جزئیات را بخوانید و بررسی کنید تا در ادامه مسیر به مشکل برنخورید. موسسه مهاجرتی که با آن همکاری می‌کنید در ابتدا باید با شما یک ارتباط موثر و مفید داشته باشد و با انجام یک مشاوره درست و پاسخ به سوالات شما به پیشرفت شما در این مسیر کمک کند. وظایف موسسه مهاجرتی بر اساس نوع قرارداد و مفاد ذکر شده در آن متفاوت است. به عنوان مثال ممکن است وظایفی همچون ارائه مشاوره، جمع آوری مدارک ، تایید و ترجمه آن‌ها، اخذ پذیرش، نوشتن انگیزه‌نامه و رزومه، ثبت‌نام در دانشگاه و انجام کارهای مربوط به سفارت و ویزامتریک در قرارداد شما قید شود. همچنین یکی از مهم‌ترین وظایف یک موسسه این است که از مراحل انجام کارها و شرایط پرونده، به شما گزارش دهند تا شما در جریان روند کاریتان قرار بگیرید.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *