لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ گردشگری در آلمان

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

روش های مهاجرت به آلمان

دوره آوسبیلدونگ گردشگری یکی از دوره‌های فنی و حرفه‌ای محبوب در آلمان است. مقاصد مسافرتی برای آلمانی ها، خود آلمان، ایتالیا و اسپانیا می باشد. در این دوره مفاهیمی تئوری لازم درباره صنعت گردشگری مثل هتل داری، رستوران داری و مدیریت آموزش داده می‌شود. همچنین کارآموزان به طور عملی با همه این مفاهیم سرو کار در محیط مناسب و مرتبط سرو کار خواهند. طول مدت دوره آوبیلدونگ گردشگری سه سال است و شما در دوره آموزشی و کارآموزی حقوق دریافت می کنید.

 

کارمند گردشگری چه کارهایی انجام میدهد؟

  • برنامه ریزی سفر:

یکی از وظایف کلاسیک کارمند گردشگری در آژانس مسافرتی، ترتیب دادن سفر به مشتریان خصوصی و تجاری است. سفر دریایی، اتوبوس یا هوایی؟ یکی دو روز یا دو هفته؟ بیمه چمدان و بیمه سلامت در خارج از کشور؟ برای انجام یک مشاوره شایسته و خدمات پس از فروش، موارد زیادی باید در نظر گرفته شود که اینها به شما در آوسبیلدونگ گردشگری آموزش داده میشود.

  • توسعه مفاهیم سفر:

در میان چیزهای دیگر، کارمندان گردشگری، وظیفه برنامه ریزی سفرهای (جدید) را دارند. این شامل، افزودن یک منطقه تعطیلات جدید به برنامه، انعقاد همکاری های بیشتر در هتل های آن منطفه، یا طراحی یک تور شهری با محتوای تازه است.

  • سازماندهی سفرها:

اگر کارمندان گردشگری مستقیماً برای مجریان تور کار کنند، اغلب در سفرها نیز شرکت می کنند. به عنوان مثال، می‌توانید سفری با اتوبوس به پاریس را همراهی کنید تا یک تور شهری را در محل انجام دهید. علاوه بر این، کارمند گردشگری نقطه تماس برای هر نوع مشکل در سفر هستند.

  • توسعه و اجرای اقدامات بازاریابی:

شما از عکس های زیبا و توضیحات مفصلی که کارمندان گردشگری ایجاد می کنند میتوانید در کاتالوگ سفر یا پورتال آنلاین خود برای برنامه ریزی سفر بعدی استفاده کنید. آنها اغلب سفرهای آزمایشی را از قبل انجام داده اند و برای مثال، خود هتل های همکار را در یک منطقه گردشگری بررسی کرده اند. شما در آوسبیلدونگ گردشگری یاد میگیرید که چگونه به تدابیر تبلیغاتی منظم برای افزایش فروش و سازماندهی سفرها فکرکنید.

  • امور حسابداری:

شما در آوسبیلدونگ گردشگری، دوره آموزشی بازرگانی را می گذرانید، زیرا باید با حسابداری آشنا باشید. به عنوان مثال، اگر یک سفر برنامه ریزی شده است، محاسبه صحیح قیمت ضروری است. محاسبه فروش و سود نیز از وظایف مهم در این حرفه است.

آوسبیلدونگ کارمند گردشگری

دوره آموزشی آوسبیلدونگ گردشگری چگونه است؟

دوره آموزشی و کارآموزی بصورت دوگانه به طور معمول سه سال طول می کشد.

در سال اول آموزش، کارمندان گردشگری با شرکت خود و موقعیت آن در کل صنعت گردشگری سروکار دارند. علاوه بر این، کارآموزان خود را وقف مقاصد اصلی سفر آلمانی ها می کنند. چه گزینه هایی برای سفر وجود دارد و کدام دیدنی ها را نباید از دست داد؟ پاسخ این سوالات به کارآموزان هنرستان داده می شود تا در کنار سایر موارد، مشاوره های شایسته ای را انجام دهند.

به طور خاص هنگام برنامه ریزی سفرها، محاسبه قیمت نیز برای پوشش هزینه ها و محاسبه سود ضروری است. شما در آوسبیلدونگ گردشگری و در دومین سال آموزش خود با این موضوع سروکار دارید. همچنین متوجه می شوید که چه خدمات اضافی را می توانند به مشتریان خصوصی و تجاری ارائه دهند.

در سال سوم کارآموزی نحوه فروش سفرها و تبللیغات را خواهید آموخت. علاوه بر این، کارآموزان یاد می‌گیرند که چگونه صورت‌های مالی سالانه یک شرکت را انجام دهند.

 

حقوق حین تحصیل آوسبیلدونگ گردشگری

طبق قرارداد جمعی سراسری برای آژانس های مسافرتی و تورگردانان، متوسط ​​دستمزد آموزش آوسبیلدونگ گردشگری در سال اول 750 یورو ناخالص در ماه است. در سال دوم، کارآموزان 850 یورو ناخالص در ماه و در سال سوم 1000 یورو ناخالص در ماه دریافت می کنند. این ارزش ها ناشی از قراردادهای جمعی اتحادیه کارگری و کارفرمایان در انجمن مسافرتی آلمان DRV است. این جزئیات تعرفه در سراسر آلمان یکسان است.

 

حقوق افراد پس از اتمام کارآموزی

به عنوان یک کارمند آموزش دیده در آوسبیلدونگ گردشگری، می توانید بلافاصله پس از اتمام دوره کارآموزی خود به طور متوسط ​​2400 یورو در ماه درآمد ناخالص داشته باشید. با تجربه حرفه ای مناسب، تا حدود 2800 یورو ناخالص در ماه امکان پذیر است.

آیا شما نه تنها تجربه حرفه ای دارید، بلکه آموزش های بعدی را نیز گذرانده اید؟ آیا سمتی با مسئولیت مدیریتی هم دارید؟ پس حقوق ناخالص ماهانه شما حدود 3750 یورو است.

شما معمولاً با شرکت های کوچکتر در مناطق روستایی کمتر از یک شرکت بزرگتر در یک شهر بزرگ درآمد کسب می کنید. بنابراین، اندازه و مکان شرکت عوامل دیگری هستند که می توانند بر حقوق شما تأثیر بگذارند.

آوسبیلدونگ کارمند گردشگری

دوره های آموزشی پیشرفته

  • متخصص گردشگری:

بسته به ارائه دهنده آموزش و مدل، آموزش بیشتر در آوسبیلدونگ گردشگری می تواند تا دو سال طول بکشد. این دوره ها عمدتاً بر مسائل تجاری تمرکز دارند. آژانس مسافرتی هتل جدیدی را به برنامه خود اضافه می کند؟ متخصصان گردشگری تصمیم می گیرند که کدام شرایط چارچوب مالی اعمال شود.

 

  • اقتصاددان تجارت گردشگری:

آموزش دو سال تمام وقت و چهار سال پاره وقت طول می کشد. در میان سایرین، اقتصاددانان گردشگری تصمیم می‌گیرند که هزینه سفر با یک تورگردان در نهایت چقدر باشد. برای این کار آنها محاسبات خود را انجام می دهند. هدف آنها، کسب سود بدون ایجاد یک پیشنهاد گران به مشتری است.

 

  • مطالعات مدیریت گردشگری:

برنامه های تحصیلی بسیاری در زمینه گردشگری وجود دارد. یک موضوع پرطرفدار بعد از گذراندن آوسبیلدونگ گردشگری، مدیریت گردشگری است که در آن دوره های تجاری نیز بخش بزرگی از مدرک را تشکیل می دهند. سمینارها یا دوره های آموزشی زبان خارجی در مورد اصول حقوقی در گردشگری برنامه را تکمیل می کنند. مدرک در این زمینه شما را قادر می سازد تا یک موقعیت مدیریتی را به عهده بگیرید.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *