لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ آشپزی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ آشپزی

آلمان کشوری است که به خاطر برخی از شگفت انگیزترین غذاهای سنتی در سراسر جهان شناخته شده است. حضور در یک مدرسه آشپزی به خصوص در آلمان می تواند دوره ارزشمندی برای کسانی که علاقه مند به آشپزی هستند، باشد. شما این فرصت را خواهید داشت که مهارت های آشپزی خود را در محیطی واقعی و تحت راهنمایی سرآشپزهای مجرب تمرین کنید. با شرکت در آوسبیلدونگ آشپزی در آلمان درهای پیشرفت شغلی برای تبدیل شدن به یک سرآشپز برای شما باز خواهد شد. در این مقاله نیز قصد داریم تا ضمن معرفی آوسبیلدونگ ذکر شده، در خصوص مدرک بین المللی آشپزی نیز توضیحاتی خواهیم داد تا مدرک بین المللی آشپزی برای مهاجرت را نیز دریابیم.

در طول این دوره دانش و مهارتی به دست می‌آورید که به شما کمک می‌کند تا بتوانید کارآفرینی کنید، مانند رستوران، کامیون غذا، یا شرکت پذیرایی.

سرآشپزها دارای چشم اندازهای حرفه ای عالی در آلمان و سراسر جهان هستند. اگر دوست دارید در آلمان این رشته را یاد بگیرید، خواندن این مقاله به شما کمک می‌کند.

آموزش آشپزی در آلمان

به عنوان یک سرآشپز، می‌توانید طعم ها و تکنیک ها را برای ایجاد غذاهای منحصر به فرد و به یاد ماندنی تجربه کنید. اگر برای این هنر ارزش قائل هستید و از کشف ایده‌های جدید لذت می‌برید، حرفه آشپزی برای شما مناسب است.

صنعت آشپزی طیف گسترده‌ای از مسیرهای شغلی را ارائه می دهد. شما می‌توانید در محیط های مختلف مانند رستوران ها، هتل ها، شرکت های پذیرایی، کشتی های تفریحی و یا برای خانواده‌ها کار کنید یا حتی کسب و کار خود را راه اندازی کنید. این تنوع به شما این امکان را می دهد که محیط ها و غذاهای مختلف را کشف کنید و همیشه از شغل خود لذت ببرید.

شما باید واقعیت های مهم در زمینه آشپزی را که اغلب شامل ساعات طولانی و نامنظم، از جمله عصرها، آخر هفته ها و تعطیلات است را در نظر داشته باشید. محیط آشپزخانه می‌تواند سریع، استرس زا و از نظر فیزیکی سخت باشد. پس اگر می‌خواهید وارد این رشته شوید باید خود را برای چالش‌های این حرفه آماده کنید.

شما در این دوره اموزشی یاد میگیرید:

  • برنامه منو را تنظیم کنید
  • مواد اولیه را تهیه نمایید
  • نگهداری از مواد
  • تهیه غذا
  • چیدمان و دیزاین غذاها
  • نظارت بر کارکنان

دوره آموزشی آشپزی؛ سه سال طول می‌کشد. اگرچه ممکن است بتوان آن را تا شش ماه کوتاه کرد. آموزش شما در سال اول بیشتر روی اصول تمرکز دارد. اما در سال دوم و سوم، شما مسئولیت بیشتری را به عهده می‌گیرید.

در این دوره علاوه بر دروس آموزش عمومی مانند آلمانی و اقتصاد و مطالعات اجتماعی آموزش‌های تخصصی از جمله آیتم های منو، غذاهای محلی و خارجی و همچنین بوفه های سرد و گرم را می‌بینید. زبان انگلیسی نیز یک موضوع آموزشی است.

همچنین در این دوره دانش و مهارت های ضروری مربوط به آشپزخانه آموزش داده می‌شود. علاوه بر این، دانش‌آموزان در زمینه‌هایی مانند حقوق و تعهدات در حین آموزش، سازماندهی شرکت آموزشی و حفاظت از محیط ‌زیست اطلاعات کسب می‌کنند.

شما همچنین در پایان سال اول یک آزمون عملی میانی می‌دهید و آزمون نهایی نیز در پایان دوره شامل دو بخش عملی و تئوری است. سرآشپزها ساعات کاری مشخصی ندارند، آنها شب‌ها، در آخر هفته‌ها و تعطیلات کار می‌کنند؛ اما معمولا با نوبت کاری تنظیم می‌شود.

در حال حاضر حداقل 15000 موقعیت برای آشپزها در آلمان موجود است. پس اگر بخواهید در دوره آموزش آشپزی در آلمان شرکت کنید، پس از اتمام دوره به راحتی کار پیدا کرده و یا حتی رستوران خود را باز کنید.

آوسبیلدونگ آشپزی

درآمد آشپزی در آلمان

بازار کار و پتانسیل درآمد در صنعت آشپزی می تواند بر اساس عواملی مانند موقعیت مکانی، تجربه و تخصص متفاوت باشد که همین یکی از مواردیست که در آوسبیلدونگ آشپزی به آن پرداخته میشود.

در بحث آوسبیلدونگ آشپزی، درآمد شما در طول آموزش در سال اول آموزش،  بین 790 تا 1000 یورو ناخالص در ماه و در سال دوم بین 875 الی 1150 یورو و در سال سوم 950 الی 1300 یورو دریافت خواهید کرد.

پس از آموزش، می توانید حقوق اولیه حدود 2000 یورو ناخالص در ماه را انتظار داشته باشید . بسته به شرکت، این می تواند کمی بالاتر باشد. با این حال، حقوق اولیه نمی تواند کمتر از 1900 یورو باشد. این حداقل دستمزد برای یک هفته کلاسیک 40 ساعته است.

میانگین دستمزد سرآشپزها حدود 30000 یورو ناخالص در سال است. این حقوق بسته به تجربه، کارفرما، موقعیت مکانی می تواند بیشتر یا کمتر باشد.

اگر شما از کار کردن در یک فضای کوچک با چندین نفر دیگر و انجام کار تیمی لذت می‌برید و میتوانید در موقعیت های استرس زا عملکرد خوبی داشته باشید همچنین کمال‌گرا هستید و احتیاط لازم را در هنگام انجام کار دارید این آوسبیلدونگ آشپزی مخصوص شماست.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره