لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

10 دوره پردرآمد آوسبیلدونگ در کشور آلمان

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

پول سازترین دوره آوسبیلدونگ در کشور آلمان

10 دوره پردرآمد آوسبیلدونگ‌ در کشور آلمان شامل آوسبیلدونگ‌های کنترلر ترافیک هوایی، مکانیک کشتی، افسرپلیس، کارمند اداری، پرستاری، سرمایه گذار مالی و بیمه، کارمند بانک، کارمند بیمه تامین اجتماعی، آجرکار، مشاور املاک می‌شود. متقاضیان آوسبیلدونگ ممکن است به سوالات مختلفی در رابطه با آوسبیلدونگ برخورد کنند؛ به عنوان مثال، اینکه آوسبیلدونگ در چه کشورهایی است، یا پردرآمدترین رشته های اوسبیلدونگ چه رشته هایی هستند. برای پیدا کردن جواب این سوالات، مقاله های سایت لانر آوسبیلدونگ می‌توانند برای شما مفید باشند.

درباره آوسبیلدونگ

آلمان برای کسانی که به دنبال شغل پردرآمد هستند و آینده شغلی خوبی را می‌خواهند، یکی از بهترین کشورهای اروپایی به حساب می آید. یکی از روش‌های محبوب برای مهاجرت به آلمان، مهاجرت از طریق آوسبیلدونگ است. آوسبیلدونگ در آلمان به معنی کارآموزی هست، در این دوره شما درس می‌خوانید و در کنارش یک حرفه را نیز یادمی‌گیرید؛ همچنین در اکثر این دوره ها کارفرما موظف است به کارآموزان حقوق ماهیانه پرداخت کند و شما می‌توانید با این حقوق هزینه‌های زندگی خود را تامین کنید. مبنای این حقوق بر اساس سنگینی حجم کار و نیاز کشور آلمان به نیروی متخصص در آن زمینه تعیین می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که اگر حقوق دریافتی شما از حدی بالاتر باشد، دیگر نیازی به ارائه تمکن مالی ندارید. به همین دلیل آوسبیلدونگ روش پرطرفداری برای مهاجرت هست. دوره های آوسبیلدونگ معمولا 2 الی 3.5 سال طول می‌کشند. شرایط سنی اوسبیلدونگ کاملا به شرایط و رزومه شما بستگی دارد و متغیر است. دولت آلمان با ارائه این طرح نیروهای جوان ، با انگیزه و متخصص در زمینه‌های مختلف تربیت می‌کند.
اگر به دنبال شغل پردرآمد و آینده شغلی خوب هستید آلمان یکی از بهترین مقصدها برای شماست. با توجه به اینکه این کشور کمبود نیروی کار جوان دارد، برنامه‌های متنوعی برای جذب نیروی جوان و متخصص در حوزه‌های مختلف کاری آماده کرده است. و یکی از دلایل مهم اعطای ویزای کاری، تحصیلی، آوسبیلدونگ، و کادر درمان و تخصص همین امر است که از این راه بتواند افراد متخصص و کار آزموده را جذب کشور خود کند.
در این مقاله ما پردرآمدترین شغل‌های آوسبیلدونگ را به شما معرفی می‌کنیم. اگر دوست دارید در مورد آوسبیلدونگ و شرایط اخذ ویزای آن اطلاعات بیشتری داشته باشید، می‌توانید به مقاله آوسبیلدونگ چیست در سایت ما مراجعه بکنید.

بهترین آوسبیلدونگ در آلمان

بهترین آوسبیلدونگ در آلمان، از نظر هر شخص متفاوت است؛ و به علاقه، هدف و حقوق مدنظر شما بستگی دارد. رشته های آوسبیلدونگ بسیار زیاد است و طیف گسترده ای دارد، شما به راحتی میتوانید اوسبیلدونگ دلخواهتان را انتخاب کنید. اما قطعا همه دوست دارند در طی دوره آوسبیلدونگ درآمد بیشتر و همچنین بعد از اتمام دوره آینده شغلی خوبی داشته باشند. به طور کلی در آلمان موقعیت های شغلی با درآمدهای خوبی وجود دارد پس شما با مهاجرت به آلمان آینده شغلی خودتان را تضمین می‌کنید. اما اگر به دنبال درآمد بالاتر هستید، حتما نگاهی به پردرآمدترین رشته های اوسبیلدونگ در این مقاله بیندازید.
در ادامه به بررسی 10 آوسبیلدونگ پردرآمد می‌پردازیم، توجه داشته باشید دوره‌های نام برده شده در این مقاله از رشته‌های آموزش دوگانه (دوال) هستند.

آوسبیلدونگ کنترلر ترافیک هوایی

یکی از بهترین رشته‌ها در لیست رشته های اوسبیلدونگ، رشته کنترل ترافیک هوایی است، که ایمنی را در ترافیک هوایی تامین می‌کنند. وظیفه آنها این است که اطمینان حاصل کنند همه چیز به خوبی انجام می شود و همه پروازها را از برخاست تا فرود نظارت می کنند. آنها دائماً با خلبانان در تماس هستند و اطمینان حاصل می کنند که هواپیماها در مسیر یکدیگر قرار نمی گیرند. دوره های کنترل ترافیک هوایی دوبخش تئوری و عملی را شامل می‌شود و به طور معمول بین دو الی سه سال طول می‌کشد. آموزش تئوری در آکادمی کنترل ترافیک هوایی حدود 12 الی 15 ماه طول می‌کشد. به علاوه بخش عملی آموزش شما 12 الی 18 ماه طول می‌کشد؛ در بخش عملی با سیستم های فنی بیشتر آشنا می‌شوید. درآمد کنترل ترافیک هوایی در طول آموزش بین 5900-1250 یورو درامد ناخالص در ماه است. این بدان معناست که آموزش شما بی چون و چرا از پردرآمد ترین مشاغل آموزشی در آلمان می‌باشد.
کنترلرهای ترافیک هوایی به صورت شیفتی کار می کنند . بسته به شیفت، ممکن است مجبور شوید در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رسمی نیز کار کنید. شیفت های شب نیز بخشی از روال کار روزمره یک کنترل کننده ترافیک هوایی است. ساعات کار هفتگی 34 تا 38 ساعت می باشد . همچنین برای کار در روزهای یکشنبه و تعطیلات رسمی و همچنین برای شیفت های عصر، اضافه حقوق در نظر گرفته شده است. که می تواند حقوق شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. همچنین ماهانه 400 یورو کمک مسکن دریافت می کنید. شرایط شرکت در دوره کنترل کننده ترافیک هوایی شامل شرایط سنی 18 الی 24 سال، مدرک دیپلم، دانش کافی و بالا از زبان انگلیسی، گواهی سلامت جسم و روان و تایید مقامات امنیت هوانوردی آلمان لازم است. اگر شما هوش فضایی قوی دارید، می‌خواهید درآمد زیادی به دست آورید و آماده برعهده گرفتن مسئولیت‌های بزرگ هستید، این شغل برای شما مناسب است. شما پس از اتمام دوره و استخدام کنترل ترافیک هوایی بیش از 7000 یورو در ماه دریافت می‌کنید.

آوسبیلدونگ مکانیک کشتی

آوسبیلدونگ مکانیک کشتی از رشته های پولساز در آلمان است. اگر در مدرسه درس های فیزیک و ریاضیات و بیش از همه انگلیسی (زبان حمل و نقل بین المللی) از نقاط قوت شما بودند، مطمئنا شما برای کار کردن در زمینه مربوط به فناوری و تکنولوژی مناسب هستید. شما به عنوان مکانیک کشتی، در شرکت های کشتیرانی، حمل و نقل بار و مسافر یا در تاسیسات بندری یا کشتی سازی کار می کنید. و وظیفه کارهای تعمیر و نگهداری، درصورت لزوم وظیفه نگهبانی روی پل فرماندهی و در موتورخانه را بر عهده دارید. همچنین مسئول تجهیزات ایمنی موجود در کشتی و آمادگی عملیاتی تجهیزات نجات است. برای شروع دوره کارآموزی باید حداقل 16 سال داشته باشید. در این دوره باید مدارک پزشکی لازم را در خصوص آمادگی جسمانی خود برای خدمات دریایی ارائه دهید. اگر از سفرهایی آبی لذت می‌برید و کار با ابزار و تنوع کاری را دوست دارید و به جزئیات توجه دارید این دوره مخصوص شماست. درصورت شرکت در دوره درآمد شما در سال اول 1045 یورو ،سال دوم 1305 یورو و در سال سوم 1805 یورو می باشد.

آوسبیلدونگ افسر پلیس

پلیس آلمان مقامات مختلفی دارند از جمله پلیس ایالتی ،پلیس فدرال، BKA و پلیس بوندستاگ آلمان. هر یک از این مقامات حوزه‌های مسئولیت متفاوتی دارند. پلیس ایالت از جرائمی مانند سرقت یا تصادفات رانندگی مراقبت می کند و به طور مستقل در هر ایالت فدرال سازماندهی می شود. پلیس فدرال در سراسر آلمان تحت قوانینی یکسان اداره می‌شود به عنوان مثال، وظایفی را در ایستگاه های قطار، فرودگاه ها و مرزها بر عهده می گیرد.

آموزش برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس ​​بسیار دقیق تنظیم شده است. در مجموع سه مرحله آموزشی مختلف وجود دارد. بسته به ایالت فدرال، نام‌های مختلفی برای هر بخش وجود دارد. دوره آموزشی شما برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس ​​معمولاً 30 ماه ، یعنی دو سال و نیم طول می کشد . آموزش های پایه و فنی هر کدام دوازده ماه طول می کشد و سپس شش ماه دیگر برای آموزش نهایی برنامه ریزی شده است. برای ادامه فعالیت در این حوزه یک آزمون شغلی طراحی شده است که با قبولی در این آزمون شروع به کار می‌کنید.

شرایط اصلی برای دوره آوسبیلدونگ افسر پلیس به صورت زیر است:

  • حداقل 17 سال
  • مدرک تحصیلی دیپلم
  • شهروند آلمان یا کشورهای عضو اتحادیه اروپا
  • تسلط بر زبان آلمانی و انگلیسی
  • گواهینامه رانندگی
  • توانایی ورزشی
  • در برخی ایالت ها شروط ممنوعیت خالکوبی
  • گواهینامه رانندگی کلاس B
  • شاخص توده بدنی معین و بینایی خاص

اگر شما از کار تیمی لذت می‌برید و ذهن باز و انعطاف پذیر دارید و فرد عادلی هستید، افسر پلیس خوبی می‌شوید. ساعات کاری شما متغیر و به صورت شیفتی است و ممکن است صبح کار و یا در شب وظایف خود را انجام دهید. در طول آموزش، افسران پلیس ​​بین 1275 تا 1368 یورو  در ماه درآمد ناخالص دارند، اما میزان درآمد شما بستگی به این دارد که در بخش پلیس فدرال آموزش می‌بینید و یا در نیروی پلیس ایالتی. پس از آموزش برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس، حقوق اولیه 2515 یورو تا 2615 یورو ناخالص در ماه دریافت خواهید کرد . باهم میزان حقوق شما  بستگی به این دارد که شما پلیس ایالتی هستید یا پلیس فدرال. حقوق دریافتی شما با بالاتر رفتن تجربه و رتبه افزایش می‌یابد.

آوسبیلدونگ کارمند اداری

کار در دفتر، دسته بندی فایل ها، محاسبات، آمار و ارقام ،قوانین مدیرت، اگر شنیدن این کلمات را در یک روز کاری هیجان انگیز می دانید، پس شما برای آموزش به عنوان یک کارمند اداری آماده هستید. شما با کار کردن در این حیطه فرصت های شغلی و پیشرفت شغلی عالی خواهید داشت. و اگر در بخش دولتی استخدام شوید، از آنجایی که کارمندان بخش دولتی از مزایا و حقوق ویژه‌ای برخوردار هستند، حقوق خالص شما بالاتر است زیرا کارکنان دولت مشمول حق بیمه تامین اجتماعی نمیشوند و بخش قابل توجهی از حقوق برایشان باقی می‌ماند.
طول این دوره آموزش 3 سال می باشد و کار بصورت روزانه است. از شروط شرکت در این دوره مدرک دبیرستان و داشتن شهروندی آلمان یا دیگر اتحادیه اروپا است. درآمد یک کارمند اداری حین آموزش در سال اول 1260 الی 1370 یورو، در سال دوم 1260 الی 1370 یورو است اما حقوق در سال سوم مشخص نیست. اگر شما امتحان نهایی خود را با موفقیت پشت سر بگذارید و مشغول به کار شوید حقوق شما به طرز قابل توجهی افزایش می‌یابد و حداقل حقوق 2500 یورو را دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید یک منشی اداری شوید اگر دوست دارید محاسبه کنید و منظم و برنامه‌ریز هستید.

آوسبیلدونگ پرستاری

لیست اوسبیلدونگ های آلمان بسیار طویل است اما آوسبیلدونگ پرستاری طرفداران خاص خودش را دارد. آوسبیلدونگ پرستاری یک شغل آموزشی نسبتاً جدید است که از ژانویه 2020، کارآموزان را برای تبدیل شدن به یک دستیار بهداشتی و پرستاری، یک پرستار سالمندی و یک پرستار بهداشتی و اطفال در کنار هم آماده می‌کند. آموزش جدید عمومی است ، به این معنی که کارآموزان با تمام زمینه های پرستاری آشنا می شوند. دوره های کارآموزی پرستاری مبتنی بر آموزش‌های تئوری همراه با آموزش‌های عملی است و بین 2 تا 3 سال طول می‌کشد. شما می‌توانید در کلینیک ها، بیمارستان ها، خانه سالمندان، مراکز بهداشتی یا سایر موسسات اجتماعی مشغول به کار شوید. همه کارآموزان هنگام شروع آموزش، دوره عمومی پرستاری را می‌گذرانند، با این حال شما می‌توانید در سال آخر آموزش تصمیم بگیرید آموزش عمومی یا آموزش تخصصی در حوزه های پرستار سالمندان، اطفال و بهداشت را دنبال کنید.
ساعت کاری پرستاری آلمان 38 تا 40 ساعت در هفته کار است، شیفت های پرستاری در آلمان متغیر است، شما شب ها، آخر هفته ها و تعطیلات نیز کار می کنید. و متقابلا، در روز دیگری از هفته، شما تعطیل خواهید بود. در ابتدا برای درخواست این آوسبیلدوگ شما نیاز به آخرین مدرک تحصیلی یعنی مدرک دبیرستان یا آموزش دو ساله دستیار پرستاری، گواهی سلامت و کارت واکسن کووید- 19 و مدرک زبان آلمانی B2 نیاز دارید. از آنجایی که باید با بیماران ارتباط برقرار کنید و پرونده های بیمار را حفظ کنید و بهبود بیماری آن‌ها را مستند کنید، باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشید. حقوق آوسبیلدونگ پرستاری در آلمان در در سال اول آموزش، 1191 یورو ناخالص در ماه، سال دوم به 1252 یورو و در سال سوم آموزش به 1353 یورو افزایش می یابد . حقوق پرستاری در آلمان بخش دولتی حدود 3100 ناخالص در ماه است. همانطور که تجربه حرفه ای شما افزایش می یابد، حقوق شما نیز در طول زمان افزایش می یابد. بعد از پنج سال می توانید حدود 3235 یورو در ماه و پس از 16 سال کار، متخصصان پرستاری حدود 3770 یورو در ماه دریافت می کنند. برای ادامه تحصیل بعد از آوسبیلدونگ شما می‌توانید در آموزش های تخصصی مثل مراقبت‌های اورژانس، روانپزشکی، انکولوژی، توانبخشی شرکت کنید و یک پرستار متخصص شوید.

 

آوسبیلدونگ سرمایه گذاری‌های مالی و بیمه

یک سرمایه گذار مالی و بیمه به مشتریان مشاوره بیمه، تامین مالی املاک و مستغلات، مدیریت قراردادها، مشاور مالی، رسیدگی مطالبات و جذب مشتریان را انجام می‌دهد. شما به عنوان یک مشاوربرای بیمه و سرمایه گذاری های مالی، از شرایط کاری مطمئن، ساعات کاری انعطاف پذیر و دستمزد استاندارد بالا بهره مند می شوید.  همچنین در شرکت‌های بیمه، موسسات اعتباری، کارگزاران بیمه، مشاوران مدیریت و موسسات وصول بدهی مشغول به کار خواهید شد.

این دوره به طور معمول سه سال طول می کشد، اما اگر عملکرد خوبی داشته باشید می توانید آن را به دو یا دو سال و نیم کوتاه کنید. در دوسال اول آموزش، شما فعالیت مشاوره و فروش را یاد می‌گیرید و با بیمه ها و مسائل مالی آشنا می‌شوید، به علاوه نرم افزارهای مربوطه را نیز می‌آموزید. در سال سوم آموزش بسته به حیطه انتخابی شما اطلاعات شما در آن زمینه تخصصی تر می‌شود. زمان کاری شما کاملا بستگی به قوانین شرکتی که در ان استخدام می‌شوید دارد، می توانید بین ساعت 7 صبح تا 10 صبح کارتان را شروع کنید و بسته به زمان شروع کار، بین 15 تا 18 به پایان برسانید.

در  صنعت بیمه خصوصی،  کمک هزینه آموزشی برای سرمایه گذاران مالی و بیمه در سال اول آموزش 1170 یورو ناخالص در ماه است. در سال دوم آموزش، حقوق به 1245 یورو افزایش می یابد و در سال آخر تقریباً 1330 یورو ناخالص میرسد. با این اوصاف، آموزش سرمایه گذاری های مالی و بیمه یکی از رتبه های برتر در لیست پردرآمدترین آوسبیلدونگ‌ها را به خود اختصاص داده است . بعد از اتمام آموزش حقوق  اولیه  حدود 2500 تا 2800 یورو ناخالص در ماه است؛ حقوق با گذشت شما و بالاتر رفتن تجربه و همچنین برعهده گرفتن مسئولیت‌های بیشتر افزایش می یابد. در اینجا حقوق شما به تعداد قراردادهای منعقد شده بستگی دارد، که می تواند حقوق شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

آوسبیلدونگ کارمند بانک

کارمندان بانک، تحلیلگران با روابط عمومی بالا هستند. آنها به مشتریان در مورد مسائل مالی مشاوره می دهند، از اولین حساب کاربری شروع و به تامین مالی برای خرید یک ماشین یا یک ملک گسترش می یابد. دوره آموزشی برای تبدیل شدن به یک کارمند بانک سه سال طول می کشد و در صورت عملکرد خوب می تواند به دو سال کاهش یابد. شما برای شرکت در این دوره نیاز به مدرک تحصیلی دیپلم دارید همچنین اگر شما مهارت های ارتباطی، تفکر تحلیلی، مسئولیت پذیر و علاقه مند به کارهای تجاری هستید شرکت در این دوره به شما توصیه میشود. این شغل یک روال کاری روزمره متنوع را ارائه می دهد. شما به مشتریانی با طیف گسترده ای از نیازها خدمت می کنید و دائماً در چالش هستید. بسته به بانک، شما به عنوان یک کارمند بانک  به طور تمام وقت 37 تا 40 ساعت در هفته کار می کنید.

حقوق اوسبیلدونگ کارمند بانک در سال اول آموزش، حدود 1100 یورو ناخالص است. سال دوم این مبلغ کمتر از 1200 یورو ناخالص در ماه و سال سوم  تا 1300 یورو خواهد بود . این بدان معنی است که آموزش برای تبدیل شدن به یک کارمند بانک قطعاً در بین 10 شغل برتر آموزشی پردرآمد قرار دارد . حقوق کارمند بانک در آلمان به طور متوسط ​​کمتر از 3500 یورو در ماه است. شما می توانید انتظار حقوق اولیه حدود 2800 تا 3200 یورو را داشته باشید. همانطور که تجربه حرفه ای شما افزایش می یابد و وظایفی را با مسئولیت پذیری بر عهده می گیرید، حقوق شما افزایش می یابد، بنابراین به عنوان یک کارمند بانک، می توانید بعداً حقوق ماهانه تا 4400 یورو دریافت کنید. بعد از این دوره شما آینده کاری امن و فرصت های زیادی برای پیشرفت دارید. حتی با گذراندن آموزش های تکمیلی موقعیت شغلی شما تا مدیر شعبه نیز ارتقا می‌یابد.

آوسبیلدونگ کارمند تامین اجتماعی

 شما به عنوان کارمند تامین اجتماعی باید مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشید  و از برخورد با مردم لذت ببرید زیرا وظایف شما شامل ارائه مشاوره جامع به کارفرمایان و کارکنان است. این دوره سه سال زمان می‌برد. و برای شروع شما به اخرین مدرک تحصیلی یعنی مدرک دبیرستان نیاز دارد. دوره آوسبیلدونگ تامین اجتماعی به پنج شاخه بیمه سلامت عمومی، بیمه اجتماعی معدنچیان، کشاورزی، بازنشستگی و تصادف تقسیم می‌شود. از آنجایی که در آلمان بیمه اجباری است، شانس اشتغال کارمندان بیمه اجتماعی بالا است. در طول دوره آموزشی خود به عنوان کارمند بیمه اجتماعی، رویه ها و قوانین اداری زیادی را یاد خواهید گرفت، اما این یک شغل خسته کننده نیست. معمولاً باید با مشتریان نیز سر و کار داشته باشید و به آنها کمک کنید. به عنوان مثال، اگر در بیمه بازنشستگی کار می‌کنید، می‌توانید به یک شهروند کمک کنید تا حقوق بازنشستگی خود را دریافت کند. و یا می توانید درخواست بیمه درمانی یک مادر باردار را بررسی کنید تا بتواند به مرخصی زایمان برود و همچنان حقوق دریافت کند. ساعت کاری کارمند تامین اجتماعی در آلمان به طور متوسط 38.5 در هفته است.

اگر شما ساختار و قوانین ثابت را دوست دارید و از کمک کردن به مردم لذت می‌برید و همچنین دوست دارید مستقل کار کنید می‌توانید یک کارمند تامین اجتماعی شوید. درآمد شما در طول آموزش در سال اول 1168 الی 1193 یورو، در سال دوم 1260 الی 1278 یورو و در سال سوم 1358 الی 1362 یورو ناخالص است. با بدست آوردن تجربه بیشتر، حقوق شما نیز افزایش می یاید. پس از اتمام دوره و استخدام در شرکت مربوطه حقوق کارمند تامین اجتماعی آلمان در شروع کاربین 2915 الی 3122 یورو است و با بالا رفتن سابقه کاری و تجربه، حقوق شماهم افزایش می‌یابد.

آوسبیلدونگ آجرکار

صنعت ساختمان یکی از بزرگترین صنایع در کشور آلمان میباشد و همچنین این صنعت بطور پیوسته در حال رشد می باشد. چه در ساختمان‌های جدید، چه بازسازی‌ها یا نوسازی‌ها شما به عنوان یک آجرکار، پایه و اساس ساختمان‌ها را می‌سازید. در طول آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه این کار را انجام دهید و به چه مواردی باید توجه کنید. این دوره کارآموزی سه سال طول می‌کشد و شامل مرحله عملی و تئوری است، آجر کاری یکی از پردرآمدترین کارآموزی‌هاست و پس از اتمام دوره آموزشیتان آینده کاری مطمئنی در انتظار شماست. برای شرکت در این دوره نیاز به مدرک دیپلم دارید اما با داشتن رزومه و مدارک دوره‌های فنی مرتبط شانس خود را برای پذیرش در این آوسبیلدونگ افزایش می‌دهید.

شما به عنوان یک آجرکار در شرکت های مرتبط با صنعت ساخت و ساز استخدام می‌شوید و کارهای ایمن سازی محل ساخت و ساز، درخواست مصالح کار از شرکت های ساختمانی، تولید و نصب قالب، بتن ریزی کف، دیوار از انواع سنگ، عایق کاری و پوشش دیوارها، تخریب یا نوسازی ساختمان ها را انجام می‌دهید. شما به عنوان یک آجرکار 38 الی 40 ساعت در هفته کار می‌کنید به علاوه اضافه کاری در آخر هفته ها نیز در این رشته رایج است، البته روز تعطیل شما با یک روز دیگر در هفته جایگزین می‌شود. حقوق شما در سال اول ماهیانه 880 تا 935 یورو، در سال دوم 1095 الی 1230 یورو و در سال سوم 1300 الی 1500یورو ناخالص است. حقوق آجرپز در آلمان بدون سابقه کاری و در شروع کار حدود 2100 الی 2800 یورو ناخالص در ماه است و قطعا با افزایش تجربه و سابقه کاری حقوق شما افزایش می‌یابد. به عنوان مثال حقوق یک استاد کار آجرپزی در آلمان تا 5400 یورو ناخالص در ماه می‌رسد.

آوسبیلدونگ مشاور املاک

مشاوران املاک رویاهای مردم برای داشتن یک آپارتمان یا خانه جدید را به حقیقت تبدیل می‌کنند. وظایف نمایندگان املاک بسیار متنوع است. اساساً در مورد خرید، فروش و اجاره املاک و مستغلات است. این امر از جمله مستلزم تنظیم قراردادهای اجاره و خرید است. از نظر مالی، آوسبیلدونگ مشاور املاک یک رشته‌ی بسیار خوب است. در صنعت مسکن و املاک، کمک هزینه های آموزشی خوبی پرداخت می‌شود؛ به همین دلیل این آوسبیلدونگ در لیست پردرآمدترین رشته های اوسبیلدونگ قرار میگیرد و با توجه به رونق زیاد صنعت املاک و مستغلات آلمان چشم انداز شغلی خوبی در انتظار شماست. این دوره آموزشی در مجموع سه سال طول می کشد و اخذ پذیرش آن باید حداقل دیپلم داشته باشید. دوره های آوسیبلدونگ بیشتر توسط شرکت های صنعت مسکن و املاک ارائه می شود. در طول این مدت شما به طور متناوب شما بین مدرسه حرفه‌ای و شرکت آموزشی خود در رفت و آمد خواهید بود.
شما در آوسبیلدونگ مشاور املاک نحوه مدیریت املاک، نحوه برنامه ریزی بازدید مشتریان، حسابداری، حقوق و قوانین در زمینه املاک و قراردادها و ارزیابی ارزش اقتصادی آموزش می‌بینید. همچنین، حین تحصیل آوسبیلدونگ مشاور املاک درآمد خواهید داشت. درآمد یک کارآموز مشاور املاک در سال اول 1070 یورو، سال دوم 1180 یورو و در سال سوم 1290 یورو می‌باشد. بعد از اتمام دوره آوسبیلدونگ مشاور املاک حقوقتان افزایش پیدا خواهد کرد. حقوق اولیه واقعی بین 2300 تا 2700 یورو ناخالص در ماه است. اما اگر حقوق بیشتری می‌خواهید باید آموزش های بیشتری ببینید تا بتوانید در سمت های بالاتر و مدیریتی مشغول به کار شوید. اگر شما به صورت خوداشتغالی در این حیطه کار کنید حقوق و دستمزد متفاوتی داریدو بنگاه های املاک تا حدودی روی این حقوق تاثیرگذارند. اگر استعداد فروش دارید و همیشه استدلال های مناسب در زمان های مناسب آماده میکنید و از روزهای کاری متفاوت استقبال میکنید همچنین به دنبال فرصت های شغلی خوب هستید و میخواهید در آینده پول زیادی به دست آورید، مهاجرت از طریق مشاور املاک به شما پیشنهاد میشود.

سخن آخر!

شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن با ما به آلمان مهاجرت کنید. متخصصان ما در هر ساعت از شبانه روز در کنار شما برای ساختن آینده بهتر هستند. برای دریافت مشاوره رایگان کافی است به صفحه مشاوره مراجعه نمایید. ما از 0 تا 100 مسیر همراه شما هستیم و به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین خودتان باشید!

با لانرآوسبیلدونگ، زیر یه سال بیا آلمان!

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *