لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

10 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ

آوسبیلدونگ یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان است. کشور آلمان به دلایل زیادی از جمله اقتصاد قوی، بازار کار پویا، سیستم آموزشی قوی مقصدی عالی برای مهاجرت است. اگر شما ترجیح می‌دهید در کنار درس خواندن، کار کنید و مستقل باشید ما به شما شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ را پیشنهاد می‌کنیم. چرا که می‌توانید در کنار ادامه تحصیل، به قطب صنعتی و اقتصادی اروپا، یعنی آلمان مهاجرت کنید! شما برای شرکت در هر دوره اوسبیلدونگ نیاز به مدرک دیپلم و مدرک زبان آلمانی دارید. ما در این مقاله، می‌خواهیم 10 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ‌ و شرایط آوسبیلدونگ شرح دهیم؛ پس با ما همراه باشید!

1. دریافت حقوق

شما در طول این دوره کارآموزی معمولا ماهانه حقوق دریافت می‌کنید. در این دوره‌ها شما معمولا درآمد ماهیانه‌ای حدودا 800 الی 1200 یورو دارید. البته در نظر داشته باشید که حقوق شما ناخالص است و مواردی مانند حقوق بازنشتگی و بیمه و … از آن کسر خواهد شد.

میزامن حقوق شما کاملا به نوع آوسبیلدونگ، شرکت مربوطه و ایالتی که در آن مشغول می‌شوید، بستگی دارد.

2. آینده کاری درخشان

در کشور آلمان با توجه به کمبود نیروی جوان مواجه است، این کشور بیشترین سرمایه‌گذاری را روی جوانان می‌کند و پروسه جذب نیروهای کار مهاجر را آسان کرده است.

این یک موقعیت ویژه است که به شما این امکان را می‌دهد که توسط شرکت‌های بسیار بزرگ و موفق استخدام شوید.شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ رزومه شما قوی‌تر می‌کند و باعث افزایش شانس شما در بازار کار آلمان می‌شود. درواقع شما با یک تیر دو نشان می‌زنید! هم مدرک معتبر تخصص خود را دریافت می‌کنید و هم رزومه کاری خود را قوی می‌کنید.

در سال 2023، شرکت‌ها به شدت دنبال استخدام کارآموز هستند. این فرصت طلایی را از دست ندهید و هر چه سریع تر توسط مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، آینده خود را بسازید!

بیشتر بخوانید: مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ

3. بدون نیاز به تمکن مالی

در بحث شرایط آوسبیلدونگ، یکی از دلایل اصلی که افراد آوسبیلدونگ را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند این است که دوره های آوسبیلدونگ معمولا نیازی به اثبات تمکن مالی ندارند، زیرا در اکثر این دوره‌ها به کارآموز حقوق تعلق می‌گیرد. اما اگر حقوق ناخالص ماهیانه‌ی شما از یک حد مشخصی پایین‌‌تر باشد، شما باید مابه‌تفاوت مقدار حقوق خودتان با تمکن مالی تصویب شده را محاسبه کنید و به عنوان تمکن مالی ارائه دهید.

5. متخصص کار خود شوید

چنانچه از دروس تئوری خسته شده‌ و می‌خواهید هر چه سریع‌تر وارد بازارکار شوید، آوسبیلدونگ بهترین گزینه برای شماست.

دوره‌های آوسبیلدونگ دارای دوبخش تئوری و عملی است، یعنی شما در کنار تحصیل به صورت عملی آموزش می‌بینید و کار می‌کنید. سابقه کار و انجام کار عملی حین تحصیل بسیار در آینده شما نقش دارد، زیرا یکی از مهم‌ترین روش‌های متخصص شدن در انجام یک کار، تجربه‌ی عملی است. این فرصت را برای اولین بار، دولت آلمان در اختیار شما قرار داده است.

6. مزایای کاری به شما تعلق می‌گیرد

یکی از شرایط آوسبیلدونگ، از روز اول شما مانند یک کارمند از مزایای بسیاری برخوردار خواهید بود. کمک هزینه رستوران، مرخصی استعلاجی، کارت رفت و آمد و … تنها بخشی از امکاناتیست که شرکت در اختیار شما قرار خواهد داد.

به عنوان مثال در آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات، بسیاری از شرکت ها، لب تاب و هدفون را در اختیار افراد قرار می دهند. شما از ابتدا، وارد دنیا جذاب بازار کار آلمان خواهید شد.

اگر دوره‌ی آوسبیلدونگ را شروع کنید، حتی مجبور نیستید خود را بیمه درمانی کنید؛ چون هنگامی که دوره‌‌ی آوسبیلدونگ شما شروع می‌‌شود، به طور خودکار بیمه‌‌ی سلامت خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: آوسبیلدونگ یا دانشگاه؟

7. امکان ادامه تحصیل بعد از آوسبیلدونگ

در بحث شرکت در اوسبیلدونگ، دوره های آوسبیلدونگ معمولا دو الی سه سال طول می‌کشد، اگر شما ادامه تحصیل را دوست دارید می‌توانید پس از اتمام آوسبیلدونگ، در دوره‌های WeiterBildung شرکت کنید. این دوره‌ها کاملا اختیاری هستند و شما می‌توانید با گذراندن این دوره به مدت 6 ماه تا 2 سال، در کار خود یک متخصص شوید. به عنوان مثال در آوسبیلدونگ کارمند رویداد، پس از گذراندن دوره وایتابیلدونگ، تبدیل به مدیر رویداد خواهید شد. از مزایای آن نیز می توان به ارتقا موقعیت شغلی و افزایش حقوق اشاره کرد.

شرکت در اوسبیلدونگ

8. تنوع زیاد آوسبیلدونگ‌ها

تنوع دوره‌های آوسبیلدونگ به حدی زیاد است که هرکسی می‌تواند شغل موردعلاقه‌‍‌اش را در این بین پیدا کند. در آلمان از آوسبیلدونگ باغبان قبرستان تا آوسبیلدونگ پرستاری و پلیس وجود دارد.

در المان بیش از 300 اوسبیلدونگ مختلف وجود دارد که شما برحسب علاقه خود می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید.

9. دریافت مدرک بین المللی

شما با گذراندن موفقیت آمیز این دوره‌ها، شما از شرکتی برگزار کننده دوره مدرک معتبر دریافت می‌کنید. با داشتن این مدرک می‌توانید فرصت‌های شغلی عالی در آلمان را داشته باشید. مدرک پایان دوره آوسبیلدونگ شما یکی از مدارکی است که برای درخواست اقامت دائم مورد نیاز است.

این مدرک در سراسر اتحادیه اروپا تایید شده است و فرصت‌های شغلی عالی را در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

10. امکان پیوست خانواده

مهاجرت پروسه سختی است از طرفی دوری از خانواده نیز این سختی را بیشتر می‌کند. یکی از مزیت های آوسبیلدونگ، امکان پیوست خانواده وجود دارد.

شما حتی می‌توانید همزمان با شریک زندگی خود اقدام برای مهاجرت کنید و حتی در یک شرکت شروع به کار کنید.

همچنین این امکان وجود دارد که فرزندان شما در طول دوره کارآموزی در آلمان به شما بپیوندند.

سخن آخر!

با توجه به شرایط آوسبیلدونگ، فرصت طلایی برای ایرانیان فراهم آمده تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن به آلمان مهاجرت کنند و آینده‌ خود را بسازند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت در اوسبیلدونگ، فرم مشاوره را پر کنید تا متخصصان ما با شما تماس بگیرند.

 با لانر آوسبیلدونگ
زیر یک سال
بیا آلمان

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *