آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات

IT Specialist

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

1100 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2500 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

2 تا 3 سال

آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات (IT Specialist)

دوره های کارآموزی در این رشته معمولا در زمینه های متفاوتی ارائه می شوند و شما معمولاً در مورد تخصص مربوطه، در ابتدای کارآموزی تصمیم می گیرید.

در طول آموزش به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات چقدر درآمد خواهید داشت؟

در طول آموزش، شما حقوقی ماهیانه دریافت خواهید کرد که با توجه به پیشرفت مهارت های شما در آموزش، با هر سال آموزش افزایش می یابد. در برخی ایالت های فدرال تقریباً 1050 یورو در ماه در اولین سال آموزش دریافت خواهید کرد. در سال دوم می توانید 1100 یورو کسب کنید. در صورت ادامه دار شدن آموزش، حداکثر در سال سوم شما آخرین افزایش حقوق خود را دریافت خواهید کرد و به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات، می توانید تا 1200 یورو حقوق دریافت کنید. بسته به ایالت و محل کار و زندگی شما، باید انتظار حقوق متفاوتی را نیز داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

امروزه به عنوان متخصصان فناوری اطلاعات در هر صنعت، از بانک تا موسسات علمی، به عنوان کارآموز متخصص فناوری اطلاعات، درآمد شما بستگی به صنعتی دارد که شرکت شما به آن وابسته است. علاوه بر این، مانند بسیاری از مشاغل دیگر، متخصص IT یا درآمد خود را به صورت قراردادی دریافت می کند یا باید مستقیماً با کارفرمای خود همکاری کند.

درآمد شما بعد از فارغ التحصیلی چقدر خواهد بود؟

حقوق اولیه متخصصان آموزش دیده IT را می توان در حدود بین 1500-2200 یورو ناخالص در نظر گرفت. با این حال ، حقوق اولیه تا 2500 یورو نیز امکان پذیر است. با این حال، در پنج سال بعد در این حرفه، می توانید به عنوان متخصص فناوری اطلاعات با درآمد حداقل 2500-3000 یورو پیشرفت کنید. این مهم است که از فرصتهای آموزشی بیشتر از ابتدا استفاده کنید تا مهارت های خود را در زمینه های خاص و زبانهای برنامه نویسی افزایش دهید و متخصص شوید تا بتوانید دستمزد متناسب با آن را دریافت کنید. به محض این که پنج سال اول کار را سپری کردید و می خواهید خود را به صورت حرفه ای و از نظر حقوق ارتقا دهید ، باید به فکر آموزش بیشتر برای حرفه ای شدن باشید. همچنین امکان ادامه تحصیل در رشته ی علوم کامپیوتر پس از چند سال تجربه حرفه ای وجود دارد. شما به عنوان یک متخصص IT آموزش دیده و دارای مدرک تحصیلی در رشته ی علوم کامپیوتر، شرایط ایده آلی را ایجاد کرده اید تا به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات درآمد 4000-4500 یورو ناخالص و بیشتر را کسب کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

شما می توانید یک متخصص IT شوید اگر …

  • به برنامه نویسی و سیستم های کامپیوتری علاقه مندید و با آن ها سرو کار دارید.
  • در ریاضیات مهارت دارید و می توانید مسائل پیچیده حساب را به خوبی و با اطمینان حل کنید.
  • عموماً به رایانه ها، اینترنت و بازی های کامپیوتری علاقه زیادی دارید.

تحت هیچ شرایطی نباید یک متخصصIT شوید اگر …

  • یادگیری زبان های برنامه نویسی برای شما دشوار است.
  • شما علاقه ای به کار روی کامپیوتر های مختلف ندارید.
  • شما در زبان انگلیسی مهارت ندارید.
 

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp