آوسبیلدونگ عکاسی

Ausbildung als Fotomedienfachmann/-frau

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

729 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2728 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

کاربردی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ عکاسی موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. افرادی که به عکاسی علاقه مند هستند می توانند با انتخاب این دوره آوسبیلدونگ نه تنها طی دوره آموزشی و پس از آن نیز درآمد خوبی را بدست آورند. در ادامه جزییات این مطلب را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

حقوق افراد در دوره کارآموزی

ممکن است وظایف و مسئولیت های شما به عنوان یک عکاس زیاد به نظر بیاید اما وقتی از اولین دستمزد دوربین خود را در دست بگیرید، همه چیز فراموش می شود. در سال اول آموزش، حقوق ماهانه به عنوان متخصص رسانه عکس بین 549 تا 730 یورو است، در سال دوم آموزش حقوق شما به 594 تا 820 یورو افزایش می یابد.

در سال سوم آموزش، ویرایش و انتقال تصاویر را یاد خواهید گرفت. با حقوق ماهانه به عنوان عکاس تا 950 یورو، می توانید برنامه های ویرایش تصویر مانند فتوشاپ را برای استفاده خصوصی نیز آموزش ببینید و دوستان خود را با خلاقیت خود شگفت زده کنید. شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

پس از قبولی در امتحانات نهایی شفاهی و کتبی، در نهایت می توانید ایده ای از زندگی حرفه ای خود داشته باشید و انتظار حقوق اولیه حداقل 1480 تا 1640 یورو را داشته باشید. اگر در طول زمان تجربه عملی بیشتری به دست آورید، دستمزد شما به عنوان عکاس تا ارزش راهنمای 1983 به 2320 یورو افزایش می یابد. اگر در دراز مدت این حقوق به نظر شما کافی نیست، مطمئناً می توانید تحصیلات خود را ادامه دهید. بسیاری از عکاسان می توانند در حوزه های تجاری معتبر آموزش ببینند و ماهیانه بین 2300 تا 4600 یورو به طور ناخالص درآمد کسب کنند. بسته به علایق خود، البته می توانید مدرک مدیریت بازرگانی تجاری یا فناوری چاپ و رسانه را نیز بگذرانید و پس از چند سال بین 3000 تا 4500 یورو درآمد کسب کنید.

پس از قبولی در امتحانات نهایی شفاهی و کتبی، در نهایت می توانید ایده ای از زندگی حرفه ای خود داشته باشید و انتظار حقوق اولیه حداقل 1480 تا 1640 یورو را داشته باشید. اگر در طول زمان تجربه عملی به دست آورید، دستمزد به عنوان متخصص رسانه عکس تا ارزش راهنمای 1983 به 2320 یورو افزایش می یابد. اگر در دراز مدت به نظر شما کافی نیست، مطمئناً می توانید تحصیلات خود را ادامه دهید. بسیاری از متخصصان رسانه های عکس می توانند به عنوان متخصصان تجاری معتبر آموزش ببینند و ماهیانه بین 2300 تا 4600 یورو به طور ناخالص درآمد کسب کنند. بسته به علاقه خود، البته می توانید مدرک مدیریت بازرگانی تجاری یا فناوری چاپ و رسانه را نیز بگذرانید و پس از چند سال بین 3000 تا 4500 یورو درآمد کسب کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان کلیک کنید.

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما وجود دارد؟

آموزش به عنوان عکاس

آموزش دوجانله برای تبدیل شدن به یک عکاس سه سال طول می کشد و در مدرسه فنی و حرفه ای و در شرکت انجام می شود. با توجه به میل قلبی خود می توانید بین یک فروشگاه عکس، آتلیه عکاسی یکی را انتخاب کنید. به عنوان یک عکاس، مذاکرات فروش مشتری محور را رهبری می کنید و در مورد محصولات و خدمات مرتبط با عکس و ویدیو مشاوره می دهید. شما عکس می گیرید یا با عکاسان کار می کنید و تصاویر را روی کامپیوتر ویرایش می کنید.

دوره های مدیریتی

اگر می خواهید شغل خود را ارتقا دهید و بعداً مسئولیت یک موقعیت مدیریتی را به عهده بگیرید، می توانید خود را برای تبدیل شدن به یک متخصص تجاری آموزش دهید. این قطعا یک راه عالی برای افزودن کمی شتاب بیشتر به حرفه خود به عنوان یک حرفه ای رسانه عکس است.

ادامه ی تحصیل

آیا به زندگی دانشجویی علاقه دارید؟ اگر دیپلم دبیرستان یا مدرک ورودی دانشگاه دیگری دارید، می توانید دوره ی لیسانس مدیریت بازرگانی را در دانشگاه مورد نظر خود شروع کنید. پس از آن، شانس بسیار خوبی برای گسترش حرفه خود به عنوان یک عکاس، پیشرفت شغلی خواهید داشت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

  • کار در فروشگاه های تخصصی عکس را آموزش خواهید دید
  • کار برای سازندگان تجهیزات نوری یا عکاسی را خواهید آموخت
  • تحصیل در رشته عکاسی، مدیریت بازرگانی تجاری یا فناوری چاپ و رسانه را آغاز خواهید کرد
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
706 تا 905 یورو 594 تا 820 یورو 549 تا 730 یورو
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
طراح رسانه برای تصویر و صدا ویرایشگر عکس عکاس
2000 یورو 2000 یورو 2000 یورو 2000 یورو مینیمم حقوق
2200 یورو 2200 یورو 2200 یورو 2200 یورو ماکزیمم حقوق
برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط :

معرفی دوره آوسبیلدونگ:

یک عکس خوب فراتر از فشار دادن دکمه شاتر است. وظیفه شما این است که زمان نوردهی، دیافراگم، محدوده کنتراست و درجه ی رنگ را تنظیم کنید تا یک شی را در کانون توجه قرار دهید. برای اینکه اولین عکس شما بد گرفته نشود، اصول ثبت و پخش تصویر را در هنرستان یاد خواهید گرفت. سپس در استودیو این فرصت را دارید که تصاویر را مطابق با نیاز مشتری ویرایش کنید: عوامل مخرب کوچک را می توان با تغییر روشنایی یا کنتراست از بین برد. اگر سفارش مشتری باید کمی خاص تر باشد، می توانید پس زمینه را با هر چیزی که می خواهید جایگزین کنید. اما مراقب باشید! البته، در آموزش خود به عنوان عکاس، نحوه برخورد با حقوق تصویر، کپی رایت و استفاده را نیز یاد خواهید گرفت تا بعد از آن هیچ غافلگیری ناخوشایندی نداشته باشید.

در آموزش تخصصی عکاسی، زمانی برای کسالت وجود ندارد. آموزش دوجانبه است، به این معنی که شما به مدرسه می روید و همچنین در شرکت کار عملی می کنید. شما می توانید بین عکاسی ها و فروشگاه ها و آتلیه ها یکی را انتخاب کنید. این آموزش سه سال طول می کشد و با امتحان نهایی شفاهی و کتبی پایان می یابد.

شما باید یک عکاس حرفه ای شوید اگر …

  • از قرار دادن اشیا در کانون توجه لذت می برید.
  • شما حتی در موقعیت های دشوار صبر نشان می دهید.
  • عکاسی برای شما هنر است.

تحت هیچ شرایطی نباید یک عکاس شوید اگر …

  • فناوری برای شما جذاب نیست.
  • شما فکر می کنید گوشی های هوشمند جایگزین مناسبی برای دوربین های دیجیتال هستند.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ طراح پارچه
Schulische Ausbildung

آوسبیلدونگ طراح پارچه

برای اینکه نگران صرف کردن آخرین پیراهن خود برای تمرین نباشید، اکنون یک نمای کلی از آنچه به دست می آورید دریافت می کنید. زیرا علاوه بر عوامل یادگیری و سرگرمی، دستمزد به عنوان یک طراح پارچه موضوع مهمی است.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری صدا و تصویر-compressed
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. این طبیعی است که تمامی افراد هنگام انتخاب یک دوره آموزشی و یا حیطه شغلی به حقوق و مزایای آن توجه بسیاری داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
GreatPastryChef
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ شیرینی پزی

در دوره آوسبیلدونگ شیرینی پزی افراد برای پخت انواع مختلف نان و شیرینی آموزش خواهند دید و بیشتر به فعالیت هایی همچون دیزاین و تزیین محصولات قنادی به کار گرفته می شوند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ آرایشگری - لانر آوسبیلدونگ
Beliebsten Ausbildung

آوسبیلدونگ آرایشگری

آوسبیلدونگ آرایشگری، به ویژه در بخش های آرایشی هتل ها یا در تولیدات فیلم و تئاتر مورد تقاضا هستند. همچنین امکان برقراری تماس نیز وجود دارد، سپس مستقیماً از مشتریان خود در خانه بازدید می کنید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp